"Про порядок та умови заміни кодів видів економічної діяльності"- прес-конференція.

  10  липня о 10.00 у приміщенні Дніпропетровської міської ради (просп. Карла Маркса, 75, біла зала) відбудеться  прес-конференція начальника сектору Єдиного Державного реєстру-державний реєстратор управління з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Дніпропетровської міської ради Ірини Щавинської  на тему: «Порядок та умови заміни кодів видів економічної діяльності   (КВЕД)».
  КВЕД – це статистичний інструмент для впорядкування інформації економічного характеру.  Основне призначення КВЕД – визначати та кодувати основні та другорядні види економічної діяльності юридичних осіб, відокремлених підрозділів юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, зазначають в управлінні.
  На сьогодні внесли зміни до Єдиного державного реєстру щодо заміни  КВЕД майже 7 тисяч 900 юридичних осіб (це 21% від загальної кількості зареєстрованих юридичних осіб) та понад 15 тисяч 150 фізичних осіб-підприємців (це  23,3 % від зареєстрованих фізичних осіб-підприємців), повідомляють в управлінні.
  Як зазначають в управлінні, кінцевий термін, до якого необхідно замінити КВЕД– 31 грудня 2012 року.  Для цього потрібно звернутися до Управління з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних  осіб-підприємців Дніпропетровської міської ради за адресою: просп. Газети «Правда» , 42.
Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.