Свято благодійності та милосердя “Белый цветок”.

   6 травня об 11.00 на території Спасо-Преображенського кафедрального собору (пл. Жовтнева) відбудеться свято благодійності та милосердя “Белый цветок”. Про це повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради. Захід відбудеться за участю заступника міського голови Ірини Зайцевої.
   Під час свята проходитиме ярмарок, на який з’їдуться понад 50 майстерень і студій народного промислу. На продаж з-поміж іншого вони привезуть картини, фотографії, гончарні вироби, сувеніри, випічку, пасхальні солодощі тощо.  Усі зібрані кошти від продажу продукції будуть направлені на допомогу онкохворим дітям, які проходять лікування у відділеннях онкології та гематології дитячої обласної клінічної лікарні. Окрім того, під час заходу відбудеться лотерея, аукціон, концерт дитячих творчих колективів міста, майстер-класи, фотосесії, веселі  казкові герої-аніматори розважатимуть дітлахів, зазначають організатори.
   Свято благодійності та милосердя “Белый цветок” проводиться у місті вчетверте. Минулого року під час заходу було зібрано 43 тисячі гривень, які були передані на лікування онкохворим дітям. Організатор благодійного свята община Спасо-Преображенського кафедрального собору, православний молодіжний центр імені священномученика Макарія єпископа Єкатеринославського, благодійна організація “Лампада життя”.
Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.