Загальноміський суботник.

  Цієї суботи у Дніпропетровську відбудеться загальноміський суботник, повідомляють в управлінні з охорони навколишнього природного середовища Дніпропетровської міської ради. З 9 ранку прибирати парки, сквери, прибудинкові території і вулиці міста будуть працівники комунальних служб, вчителі, лікарі, студенти, працівники підприємств та інші мешканці міста. Працівники міської ради та її виконавчих органів наводитимуть порядок у парку ім. 40-річчя визволення міста від фашистських загарбників, зазначають в управлінні.
  Загальноміський суботник проводиться в рамках Всеукраїнського Дня довкілля, який було перенесено з 21 квітня на 5 травня у зв'язку з поминальними днями, повідомляють в управлінні.
  Це вже другий суботник, який проводиться у місті цієї весни. Під час суботника 31 березня у місті було упорядковано  1 тисячу 400  гектарів парків, скверів, алей, прибудинкових територій, ліквідовано 120 стихійних смітників, очищено від сміття 7 кілометрів берегової лінії. Крім того, було висаджено понад 2 тисячі  дерев і кущів та розбито майже 3 гектари газонів та квітників, додають в управлінні.
Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.