Відкриття після реставрації пам’ятника воїнам – односельчанам в Амур-Нижньодніпровському районі.

   4 травня об 11.00 за адресою вул. Передова, 604 відбудеться урочисте відкриття після реставрації пам’ятника воїнам – односельчанам, які загинули в роки Великої Вітчизняної війни. Про це повідомили в Амур-Нижньодніпровській районній раді. Захід проводиться з нагоди  67-ї річниці Великої Перемоги. В урочистостях візьмуть участь представники райради, ветеранських організацій, учні навчальних закладів та мешканці району.
   Пам’ятник загиблим під час Великої Вітчизняної війни було встановлено і відкрито у листопаді 1967 року до 50-річчя Радянської влади, за ініціативою робітників колгоспу «Перемога» (пізніше – радгосп «Дніпро»), який знаходився на території Березанівки. Автор проекту – скульптор Расторгуєв, зазначають у райраді.
   Окрім того, під час заходу буде відкрито меморіальну дошку загиблим мешканцям району. За результатами пошукової діяльності районних краєзнавців, на дошці  висічено 24 прізвища земляків – березанівців, які загинули під час війни. Пошукова діяльність здійснюватиметься і надалі, а меморіальна дошка щороку поповнюватиметься новими іменами, адже під час війни загинуло понад 3 тисяч березанівців, додають у райраді.
Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.