Урочисте відкриття ІХ Міжнародного фестивалю хореографічного мистецтва “Щасливе дитинство у колі друзів”.

   28 квітняо 16.00 у будинку культури “Металург” (вул. Косіора, 27) відбудеться урочисте відкриття ІХ Міжнародного фестивалю хореографічного мистецтва  “Щасливе дитинство у колі друзів”.  Про це повідомили в управлінні культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради. Цього вечора відбудеться святковий концерт гостей-учасників фестивалю.
   На цьогорічний фестиваль з'їдуться понад 20 хореографічних колективів з України, Росії, Білорусі, Молдови — це понад тисячу хлопчиків та дівчаток, яких об'єднує любов до хореографічного мистецтва.  Фестиваль проходитиме упродовж чотирьох днів. 1травня о 15.00 відбудеться закриття фестивалю, гала-концерт його учасників та нагородження переможців, зазначають в управлінні.
   Міжнародний фестиваль хореографічного мистецтва  “Щасливе дитинство у колі друзів” проводиться з 2003 року. Його організатори Дніпропетровське відділення національного хореографічного союзу України, зразковий ансамбль народного танцю “Щасливе дитинство” за підтримки управління культури та мистецтв  міської ради.
Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.