Зустріч з народним ансамблем «Цвітень» з нагоди 20-чя колективу.

   28 квітня об 11.00 у Дніпропетровській міській раді (просп. Карла Маркса, 75, біла зала) відбудеться  урочиста зустріч заступника міського голови Олени Лозенко з народним ансамблем «Цвітень» міського Палацу дітей та юнацтва з нагоди 20-чя творчого колективу. Про це повідомили в управлінні освіти та науки Дніпропетровської міської ради. Під час заходу народному ансамблю танцю «Цвітень» та дитячо-молодіжним колективам з Кубані будуть вручені пам’ятні знаки.
   На зустріч також запрошені творчі колективи з Кубані:  зразковий ансамбль народного танцю «Родничок», народний ансамбль танцю «Танок», хоровий колектив школи для обдарованих дітей ім. В.Г.Захарченко.
   Ансамбль народного танцю України "Цвітень" засновано у 1992 році. Художній керівник та головний балетмейстер  заслужений працівник культури України Валерій Терленко.Ансамбль неодноразово брав участь в урядових концертах, став постійним учасником різноманітних фестивалів: "Твоя зоря" (м.Тернопіль), "Ширше коло" (м.Кіровоград), народного танцю (м. Донецьк), "Кубанські простори" (м.Краснодар) та інші. Колектив став лауреатом міжнародних фестивалів: у Києві  "Українці всіх країн єднаймось!", "Земплінське літо" у Словаччині, День міста Жиліна, "Різдвяні вечори" м.Жиліно (Словаччина), "Варненське літо" (Болгарія), міжнародний конкурс "Радуга" (Чеське Будьовіце, Чехія) тощо.
   З 28 по 30 квітня колектив «Цвітень» та колективи з Кубаніпроведуть урочисті концертні програми. Гості з Кубані відвідають Запорізьку Січ, здійснять екскурсію по історико-краєзнавчим місцям Приднніпров'я, зазначають в управлінні.
Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.