Святковий концерт з нагоди 25-річчя будинку органної та камерної музики.

   27 квітня  о 18.00 у будинку органної та камерної музики (просп. Калініна, 66) відбудеться святковий концерт з нагоди 25-річчя закладу. Про це повідомили в управлінні культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради.
   З відкриттям Будинку органної та камерної музики в культурному життя Дніпропетровська розпочалась нова епоха – епоха класичної музики  європейського рівня. Творче обдарування виконавців та унікальний музичний інструмент орган – це поєднання забезпечило колективу закладу неповторне художнє обличчя та привабливість. Сьогодні у Будинку органної та камерної музики звучать у виконанні видатних вітчизняних та зарубіжних музикантів безсмертні твори Баха, Моцарта, Чайковського, Генделя, Бортянського та інших великих композиторів, зазначають в управлінні.
   Великою популярністю у мешканців міста користуються виступи колективів закладу: камерного оркестру «Дивертисмент» (диригент Ігор Горський), салонного оркестру «Рапсодія» (кер. Олександр Полеско та Вадим Жаворонков), ансамблю народної музики «Січеславські музики» (кер. Людмила та Андрій Пархоменко) та інших, додають в управлінні.
Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.