Обласний конкурс-огляд дитячої художньої творчості «Моє Придніпров’я».

    25 квітня  о 15.00 у міському Палаці дітей та юнацтва ( вул. Набережна Перемоги, 5) відбудеться щорічний  обласний конкурс-огляд дитячої художньої творчості «Моє Придніпров’я». Про це повідомили у самому палаці.
    У конкурсі-огляді візьмуть участь кращі творчі колективи та окремі виконавці, представники учнівської молоді, переможці міських та районних оглядів-конкурсів  міста:  вокальні, інструментальні, хореографічні, фольклорні, циркові колективи та театри мод, а також чтеці. Конкурс проводився в два етапи І етап (міський) – на початку квітня; ІІ етап ( обласний) – у ньому беруть  участь переможці міського туру, які  представлять наше місто. Переможці обласного конкурсу отримають звання «Лауреата обласного огляду-конкурсу дитячої художньої творчості» та дипломи, зазначають у палаці.
    Конкурс-огляд дитячої художньої творчості «Моє Придніпров’я» проводиться з метою виявлення та підтримки кращих дитячих та молодіжних художніх колективів та окремих виконавців, удосконалення роботи з естетичного розвитку дітей та юнацтва на кращих традиціях української національної культури, активізація дитячо-юнацької музичної творчості, додають у палаці.
Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.