Прес-конференція щодо проведення у Дніпропетровську Днів Львова.

    27 березня о 12.30  у приміщенні Дніпропетровської міської ради (просп. Карла Маркса, 75, біла зала) відбудеться прес-конференція заступника міського голови Ірини Зайцевої щодо проведення у Дніпропетровську Днів Львова. 
    30-31 березня у Дніпропетровську проходитимуть Дні Львова.Протягом двох днів на Європейській площі з-поміж іншого проходитимуть акції від львівського шоколаду, кави та морозива, а для усіх мешканців Дніпропетровська волонтери роздаватимуть безкоштовні ексклюзивні листівки «Зустрінемось у Львові». 30 березня о 16.00 на площі  місто Лева покаже і свій джазовий потенціал – виступ гурту ShockоlaD. Родзинкою святкувань стане вулична вистава «Глорія» театру на ходулях «Воскресіння», яка відбудеться о 18.00. Окрім того, урамках програми – зустріч зі студентами, туристичними операторами, презентації книжок, зазначають організатори акції.
    Акція “Дні Льова” проводиться з метою промоції Львова в українських містах. Минулого року Дні Львова успішно відбулися у Харкові, Одесі та Луганську.
Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.