Відкритий чемпіонат Дніпропетровська з кінного спорту серед дітей, юнаків та юніорів.

   23 березня об 11.00 у спортивній дитячо-юнацькій школі олімпійського резерву  з кінного спорту (вул. Передова, 775а) відбудеться відкритий чемпіонат Дніпропетровська  з кінного спорту серед дітей, юнаків та юніорів. Про це повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради. Привітає учасників чемпіонату заступник міського голови Ірина Зайцева.
   Цього року у чемпіонаті беруть участь 66 спортсменів, вони змагатимуться  у трьох вікових категоріях: дитячій, юнацькій та юніорській. Серед учасників змагань 15 кандидатів у майстри спорту, 5 мають перший розряд з кінного спорту, 31 – другий, 3 – третій, зазначають  в управлінні.
   Чемпіонат проходить з 22 по 25 березня. 22 березня спортсмени виступали у виїздці, 23 та 24 березня у них змагання з конкуру та двоборства. 24 та 25 березня учасники змагань долатимуть перешкоди, зазначають в управлінні.
   Змагання з кінного спорту для дітей проводяться понад 20 років з метою набуття досвіду та виявлення кращих учасників для формування збірних команд.
Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.