Вручення ордеру на квартиру родині, у якій на новий рік народилася трійня.

   29 лютого о 14.00 у новому будинку на житловому масиві “Західний” (вул. Ближня, 33) відбудеться вручення ордеру на квартиру родині Пархоменків, у якій на новий рік народилася трійня. Про це повідомили у Ленінській районній раді. Вручатиме ордер міський голова Іван Куліченко.
   Трикімнатна квартира, площею 70 квадратних метрів, знаходиться у новобудові на території Ленінського району. До цього часу власного помешкання у Пархоменків не було. Спонсорським коштом на новосілля родині придбано меблі, зазначають у райраді. 
   25-річна Вікторія Пархоменко народила трійню 1 січня 2012 року у пологовому будинку №1 – це перші діти молодої мами, повідомляють у департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської міської ради. Діти з’явилася на світ з інтервалом в одну хвилину, їх вага була від 1 кілограму 150 грамів до 1 кілограму 970 грамів. Понад півтора місяці немовлята перебували у лікарні під наглядом медиків. Наразі стан дітей задовільний, вони вже виписані зі стаціонару, зазначають у департаменті. 
   З 1982 по 2007 рік трійні у Дніпропетровську не народжувалися. Перша з’явилася на світ у 2007-му і відтоді народження трійні стало для міста щорічною традицією.   
Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.