Міський конкурс «За газетними рядками - справи юначі».

    24  лютого о 14.00 у міському Палаці дітей та юнацтва (вул. Набережна Перемоги,5,  концертна зала ) відбудеться щорічний міський конкурс «За газетними рядками - справи юначі». Про це повідомили в управлінні освіти та науки Дніпропетровської міської ради.     
   У конкурсі візьмуть участь команди-переможці районних турів, загалом 96 школярів.  Цього року конкурсна програма складається з трьох частин. Перша - виставка шкільних газет, друга - вікторина з питань журналістики. Остання частина конкурсу – випуск газети на задану тему, яку треба підготувати безпосередньо на місці, зазначають в управлінні.
   Журі міського конкурсу – члени обласної та Всеукраїнської Спілки письменників і журналістів. Учасників конкурсу нагородять почесними грамотами та цінними подарунками, а переможець отримає сертифікат на туристичну подорож, додають в управлінні.
   Конкурс «За газетними рядками - справи юначі»проводиться з 2000 року. Його мета - виявлення впливу шкільної преси на школярів та сприяння розвитку творчого потенціалу юних журналістів.      
Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.