Міське свято з нагоди Дня Захисника Вітчизни.

   17 лютого о 13.00 у  міському  Палаці  дітей та  юнацтва (вул. Набережна Перемоги, 5) відбудеться міське святоз нагоди Дня Захисника Вітчизни. Про це повідомили в управлінні освіти та науки Дніпропетровської міської ради. Привітають учасників заходу зі святом представники області та міста.
    У заході візьмуть участь 400 юнаків допризовного віку, ветерани Великої Вітчизняної війни, завідувачі районних відділів освіти,викладачі предмету «Захист Вітчизни», ветерани Афганістану,  представники військового комісаріату та 6 гвардійського армійського корпусу. Свою майстерність майбутнім солдатам продемонструють представники 25-ї окремої повітрянодесантної бригади та спецпідрозділу військової частини 3036. Останні покажуть прийоми рукопашного бою. Також перед юнаками виступатимуть творчі колективи міста, зазначають в управлінні.
    Свято з нагоди Дня Захисника Вітчизни проводиться для формування високої патріотичної свідомості, поліпшення підготовки юнаків до служби у Збройних Силах України, вшанування ветеранів війн та в рамках Місячника оборонно-масової роботи, додають  в управлінні.
Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.