Прес-конференція щодо присвоєння звання "Почесний громадян Дніпропетровська" та людей, які його отримали.

     21  лютого  о 10.00  у приміщенні Дніпропетровської міської ради (просп. Карла Маркса, 75, біла зала) відбудеться прес-конференція начальника відділу кадрової роботи та протокольних заходів Дніпропетровської міської ради Наталії Колесникової щодо присвоєння звання «Почесний громадянин Дніпропетровська» та людей, які його отримали.
     У дореволюційний період звання «Почесний громадянин міста» було присвоєно 12 видатним представникам нашого краю. Перший Почесний громадянин міста — Олександр Миколайович Поль.
     Звання «Почесний громадянин міста Дніпропетровська» присвоюється людям, які мають визначні заслуги у соціальному, економічному та культурному розвитку міста, зробили значний внесок у громадсько-політичне життя територіальної громади міста, прославили місто далеко за його межами. Рішення про присвоєння звання приймається на сесії міської ради. На сьогодні у Дніпропетровську 37 Почесних громадян міста, серед них екс-Президент України Леонід Данилович Кучма, народний артист СРСР і України Йосип Кобзон, ректор Дніпропетровської медичної академії, заслужений лікар України Георгій Дзяк та інші. Посмертно це звання присвоєно Султану Рахманову - багатократному чемпіону Світу, Європи та Олімпійських Ігор і Конюхову Станіславу Миколайовичу - ветерану ракетно-космічної галузі, Герою України , доктору технічних наук.
Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.