Дніпровська міськрада виділила землю під будівництво Всеукраїнського реабілітаційно-відновного спортивного комплексу для людей з інвалідністю

alt13 квітня, під час 19-ї чергової сесії міськради Дніпра, депутати одноголосно ухвалили рішення про виділення земельної ділянки під будівництво Всеукраїнського реабілітаційно-відновного спортивного комплексу для людей з інвалідністю. Територія площею 101 га знаходиться на житловому масиві Червоний Камінь.

У проекті рішення сесії зазначено, що спортивний комплекс зводитимуть у районі вулиці Набережної Заводської.

Реабілітаційний центр матиме два басейни, критий тир, медичний та реабілітаційний комплекси, а також готель та зали для занять усіма видами спорту. Кошти на будівництво виділятимуть із держбюджету. Центром зможуть користуватися всі дніпряни, а також спортсмени з України та міжнародні делегації. Наразі подібної бази в Україні немає – відомий колись на всю країну Національний паралімпійський центр знаходиться в окупованому місті Євпаторія.

«Знаю, що вчора сказали, що виділення землі – це бізнес. Та база тут, саме в Дніпрі, конче необхідна. Адже тут проживає найбільша кількість тренерів, які готують спортсменів, і найбільша кількість лікарів. На спорудження цієї бази претендувала вся країна», – сказав паралімпієць Тарас Дутко, який під час сесійного засідання звернувся до депутатів від імені своїх колег-спортсменів.

Нагадаємо, 7 квітня мер Дніпра Борис Філатов та Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю, президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич підписали меморандум, який передбачає спільну роботу над створенням Всеукраїнського реабілітаційно-відновного спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України. Центр відповідатиме міжнародним стандартам і матиме адаптовану інфраструктуру. Такий комплекс допоможе розвинути паралімпійський рух і сприятиме фізичній реабілітації, зокрема, бійців АТО.
 
 
 
Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.