Погода

INVESTING IN DNIPRO: Англомовний журнал Business Ukraine присвятив спецвипуск Дніпру

altАнгломовний журнал Business Ukraine присвятив спеціальний випуск Дніпру. Журнал вийшов під назвою INVESTING IN DNIPRO. На запрошення КП «Агентство розвитку Дніпра» на початку березня місто особисто відвідав головний редактор журналу Business Ukraine Пітер Дікінсон, який провів зустрічі з керівниками інвестиційно привабливих підприємств Дніпра та ознайомився із амбіційними цілями та завданнями щодо економічного зростання, які ставить міський голова Борис Філатов. Відкриває INVESTING IN DNIPRO інтерв’ю із очільником міста про наслідки гібридної війни з північним сусідом та механізми залучення міжнародних інвесторів. На шпальтах спецвипуску також представлений бізнес-портрет міста – яким воно є сьогодні та яким має бути завтра, представлені інвестпроекти, якими наразі опікується «Агентство розвитку Дніпра», презентовані під час робочого візиту дніпровської делегації до Великої Британії наприкінці минулого місяця. Також надана відповідь, чому саме зовнішні інвестори пильно спостерігають за тим, як залучають у місто внутрішні інвестиції. Журнал висвітлює не лише широкий спектр передумов та переваг у розвитку місцевої промисловості, сфери IT, туризму, освіти, інновацій та інвестування – чимало матеріалів присвячено іміджу Дніпра. Це й розповідь про перший в Україні музей АТО, топ-10 місць, які іноземні туристи обов’язково мають відвідати.

«Поява спеціального випуску англомовного журналу Business Ukraine – INVESTING IN DNIPRO – цілком слушна, та не єдина, нагода поінформувати потенційних замовників та інвесторів в Україні і за кордоном про потенціал міста, компанії, що ефективно функціонують та живлять економіку держави. Більш переконливою демонстрацією мають стати вже реалізовані інвестпроекти, і вони не за горами», – підсумовує директор «Агентства розвитку Дніпра» Володимир Панченко.

Нагадаємо, спеціальний випуск англомовного журналу Business Ukraine – INVESTING IN DNIPRO – розповсюджуватиметься у посольствах, міжнародних компаніях та офісах агентств розвитку.