У мерії Дніпра прозвітували щодо ситуації з вивезенням сміття

   altСитуація з вивезенням сміття в Дніпрі стабільна. Про це під час прямої телефонної лінії 1 лютого повідомив  начальник управління охорони навколишнього середовища департаменту транспорту та охорони навколишнього середовища Дніпровської міської ради Павло Головаха. Посадовець нагадав, що наразі єдиним офіційним перевізником твердих побутових відходів у місті є компанія «Дніпрокомунтранс». Наприкінці минулого року міська рада оголосила конкурс на визначення нових операторів.

   «Антимонопольний комітет з метою дотримання законодавства зобов'язав Дніпровську міську раду до 7 січня 2017 року оголосити конкурс з визначення перевізників сміття. Наприкінці грудня 2016 року процедура була розпочата – конкурс оголосили.  Але наразі розкриття конкурсних пропозицій призупинене через необхідність внесення змін до конкурсної документації, коригування низки вимог тощо. На це потрібен час, але хочу запевнити, що конкурс обов'язково відбудеться», – сказав Павло Головаха.
 
   За словами директора «Дніпрокомунтрансу» Валерія Лубінського, підприємство намагається дотримуватися графіків та вчасно вивозити тверді побутові відходи в місті.
  «Можливо, десь терміни зривалися через погодні умови, але ми наздоганяємо графіки. Загалом у минулому році вдалося стабілізувати роботу в приватному секторі міста. Встановлено близько 1100 контейнерів. Таким чином контейнерне вивезення сміття повністю забезпечене в Шевченківському, Новокодацькому, Самарському районах, в Таромському та Ігрені. Залишилося налагодити таку роботу в приватному секторі в Амур-Нижньодніпровському районі (за Донецьким шосе) та на Краснопіллі. Працюємо над цим питанням», – зазначив директор «Дніпрокомунтрансу».
  
  Валерій Лубінський також додав, що мешканці міста заборгували за послуги з вивезення сміття близько 35 млн. грн (накопичений борг). «Закликаємо всіх абонентів розрахуватися. Надавати послуги якісно стає дедалі важче, оскільки тариф на вивезення сміття не змінювався з 2011 року й наразі жодним чином не відповідає економічним реаліям: для мешканців багатоповерхових будинків він становить 9,36 грн., для мешканців приватного сектору – 11,26 грн. За нашими підрахунками, в середньому він повинен становити 16 грн», – зазначив директор «Дніпрокомунтрансу».
 alt

alt
Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.