Дерева, що роздають Wi-Fі, «зелені» скульптури та реконструкція фасадів історичних будівель – в Дніпрі ухвалили програму інфраструктурного та інвестиційного розвитку міста

altНа 16-й сесії Дніпровської міської ради депутати 33 голосами підтримали «Програму інфраструктурного та інвестиційного розвитку міста на 2017-2021 роки». Вона передбачає виготовлення та встановлення естетичних малих архітектурних форм (садово-паркових скульптур, багатофункціональних споруд, зокрема, 20 WI-FI-дерев, «острівців щастя» тощо), облаштування на території міста 19 топіаріїв (топіар – фігурна декоративна стрижка дерев та кущів), реконструкцію та освітлення 80 фасадів історичних будівель міста, залучення приватних інвесторів в рамках реалізації програми державно-приватного партнерства. Загальна вартість програми – 300 мільйонів гривень.

«У 2017 році містяни вже побачать перші зміни. Ми плануємо встановити кілька WI-FI- дерев, які дозволять мешканцям міста користуватися безкоштовним швидкісним інтернетом. Швидше за все, вони також будуть обладнані кнопками SOS, щоб кожен мешканець в екстреній ситуації міг зв'язатися з поліцією», – зазначив радник міського голови Максим Кучугура.
Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.