
Майданчик в СК «Янтарний», де можна вчитися катання на роликах, дітям безкоштовно надала одна з підприємців міста. Власниця ролердрому охоче долучилася до програми мера Дніпра «Місто людей» та підготувала для особливих гостей насичену програму катання – з іграми та навчальними елементами. «Деякі діти сьогодні вперше у своєму житті вдягнули ролики, але невміння кататися не стало їм на заваді. Такій завзятості та наполегливості варто повчитися навіть дорослим», – зізналася власниця майданчика Оксана Марченко.
На ролердромі малеча швидко збагнула, що до чого. За лічені хвилини діти вже змагалися в спритності та демонстрували різноманітні піруети. «Класно. Насправді легко, не так, як здається», – ділиться враженнями ролер-початківець Андрій.
У міськраді Дніпра наголошують: співпрацюватимуть з підприємцями й надалі, щоб організувати для дітей міста яскраве та повне вражень дозвілля. «Приємно вкотре підтвердити, що до благодійної ініціативи нашого мера Бориса Філатова долучається дедалі більше підприємців Дніпра. Завдяки спільній роботі нам уже вдалося влаштувати безліч розваг для діток. І надалі ми продовжуватимемо співпрацювати», – зазначила радник міського голови Одарка Біла.
Також наступними вихідними малеча зможе безкоштовно покататися на ковзанах. Записатися можна за телефоном: (093) 913 02 51. Нагадаємо, що за понад півроку роботи благодійної програми Бориса Філатова «Місто людей» дітей Дніпра неодноразово катали на теплоході, частували різними смаколиками, запрошували на дружні лазерні бої, а також влаштовували для них сімейні фотосесії.


