Новостворена більшість відповідатиме перед громадою, а не дискутуватиме навколо питання «фарбування хмар»

altУ міськраді створено більшість, до якої увійшло 42 депутати. Про це міський голова Борис Філатов оголосив в ході сесійного засідання, яке продовжилося після перерви. 
За цей час рада коаліції разом із представниками БПП "Солідарність" провели спільну нараду. В ході обговорень було конкретизовано умови взаємодії політичних сил в рамках меморандум, який в сесійній залі озвучив Каміль Примаков.
Зрештою документ про створення більшості підтримали фракції "УКРОП", депутатська група "За Дніпропетровськ", фракція "Солідарність" та "Самопоміч".
Робота більшості буде спрямована на вирішення нагальних проблем городян.
Проти підписання угоди про створення демократичної більшості висловилися «Опозиційний блок» та «Громадська сила». Відмовляючись ставити свої підписи, вони апелювалинеобхідністю внесеньдо угоди декількох декларативних заяв.
Звертаючись до колег,міський голова зазначив: «Новостворена більшість покликана відповідати перед громадою за конкретні дії та реалізацію їх запитів. Ви звісно можете виходити з вимогою із декларування пунктів щодо погрузки диму і фарбування хмар. Та ми маємо перейти до конструктивної роботи», - зазначив Борис Філатов.
Нагадаємо, меморандум залишається відкритим до підписанняіншими депутатами, які матимуть бажання приєднатися до більшості у міській раді.
Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.