Моя ініціатива – задовольнити вимоги депутатів, - В’ячеслав Мішалов

altНовообраний  секретар міської ради В’ячеслав Мішалов, якого на сьогоднішньому засіданні сесії депутати обрали більшістю у 37 голосів, розповів про своє бачення роботи на новій посаді. Контроль за тим, чи буде він, як секретар, дотримуватися аполітичності, Мішалов поклав на представників ЗМІ і громадськості.
В’ячеслав Мішалов є членом фракції «Самопоміч». Він також входить до коаліційної більшості міськраді. Сам зізнається – від призначення «не стрибає до стелі», проте надану довіру обіцяє виправдати.
«Я ставлюся до цього виважено та спокійно. Це не було моєю самоціллю. Моя кандидатура є компромісним варіантом, яка задовольнила більшість депутатів. Це великі відповідальність і праця. Довіру депутатів треба виправдати», - зазначив В’ячеслав Мішалов.
Своє призначення на посаду секретаря він назвав несподіваною. І додав – розуміє весь об’єм нової роботи і намагатиметься виконувати її ефективно.
«З того, що коїлося в залі, я бачу, що є низка питань з проведення сесії. Моя особиста думка – посада секретаря трохи перебільшена. Його завдання правильно готувати сесію і проводити її оперативно. Секретар не повинен бути ініціативним. Він – модератор, який обслуговує депутатів і депутатський корпус», - повідомив новопризначений секретар міськради.
Він також розповів про вагання у «Самопомочі» стосовно висунення своєї кандидатури на посаду секретаря. Крім того, В’ячеславМішалов підтримав новий електронний формат роботи депутатів із матеріалами сесії.
«Є ті, кому комфортно так працювати. Є й такі, кому такий формат роботи не дуже до вподоби. Для таких, за їх проханням,  матеріали будуть роздруковуватися. Поруч лежатиме олівець. Депутатам має бути зручно працювати», - каже Мішалов.
 
Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.