Погода

У жовтні буде відновлено рух трамвайного маршруту №11, а тролейбусний маршрут №19 рухатиметься по Запорізькому шосе через житловий масив Тополя по вулиці Панікахи.

     alt У жовтні буде відновлено рух трамвайного маршруту №11, а тролейбусний маршрут №19 рухатиметься по Запорізькому шосе через житловий масив Тополя по вулиці Панікахи. Про це стало відомо під час виїзної робочої наради першого заступника міського голови    Анатолія Крупського. «Продовжуємо виконувати взяті на себе зобов’язання по укріпленню матеріально-технічної бази комунального підприємства «Дніпропетровський електротранспорт», оскільки розуміємо, що електротранспорт є реальною альтернативою пасажирським автобусним перевезенням через їх помірну вартість проїзду. Зокрема, виконуються роботи по заміні трамвайної колії по вулиці Робочій, на тій ділянці, яка не увійшла до проекту капітального ремонту: від вулиці Криворізької до бульварної частини вулиці Робочої. Сьогодні на нараді прийнято рішення, щоб при реконструкції колії замість 80 стиків було виконано лише 12 в одному напрямку, що технічно можливо. Це дозволить зменшити шум від руху трамваїв», - зазначив Анатолій Крупський, інспектуючи ремонтні роботи. Також під час наради перший заступник міського голови зробив зауваження та доручив працівникам, які виконують ремонтні роботи, для безпеки мешканців облаштувати тимчасові переходи.
    Довжина ділянки, на якій замінюється трамвайні колії складає 1 кілометр 750 метрів. «Зокрема, повністю замінюються рейки, шпали, щебінь. На сьогодні прокладено вже близько 800 метрів колії. Рух трамвайного маршруту №11 по вулиці Робочій планується відновити до 1 жовтня. Окрім того, внизу вулиці Робочої буде замінено стрілочний перевід, а також трамвайні колії, які ведуть до нього», - сказав в.о. директора комунального підприємства «Дніпропетровський електротранспорт» Володимир Легкий.
    Після вулиці Робочої Анатолій Крупський ознайомився з виконанням робіт по закільцьовуванню контактної мережі тролейбусного маршруту №19 для того, щоб він рухався через житловий масив Тополя по вул. Панікахи. «На сьогодні вже завершується установка опор і буде укладено 950 метрів контактної мережі. На початку жовтня тролейбуси маршруту №19 рухатимуться за новим маршрутом – через житловий масив Тополя по вулиці Панікахи, тобто такий маршрут буде зручний для мешканців житлового масиву Тополя-3», - сказав перший заступник міського голови. Він також додав, що на цьому роботи по електротранспорту не завершуються. «Плануємо і надалі оновлювати контактні мережі та трамвайні колії. Окрім того, в планах наступного року відновити рух тролейбусного маршруту №13 на житловий масив «Червоний Камінь», провести проектування тролейбусної лінії на житловий масив «Сокіл», а також подовжити тролейбусний маршрут на житловий масив «Перемога»до Південного мосту», - наголосив Анатолій Крупський.
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt