Погода

У Дніпропетровську стартує новий проект – «Навігатор підприємця».

  3 вересня у Дніпропетровську стартує новий проект – «Навігатор підприємця». Про це повідомили у департаменті промисловості, підприємництва та інвестицій Дніпропетровської міської ради. В рамках проекту будуть відкриті лекторії з використанням інтерактивних методик навчання щодо ведення підприємницької діяльності. Зокрема, на заняттях розповідатимуть про розробку стратегічної мети бізнесу, позиціонування, створення ціннісної пропозиції, каналів збуту і побудови взаємовідносин з клієнтами, вхідних грошових потоків, основних витрат, точок прибутку, ключових ресурсів та видів діяльності. Окрім того, говоритимуть про розбудову комунікацій з партнерами, правові основи підприємницької діяльності, реєстраційні та дозвільні процедури, оподаткування, облік та планування, Інтернет – маркетинг тощо, зазначають у департаменті.
   Заняття є безкоштовними. Взяти участь у проекті можливо за попередньою реєстрацією: https://docs.google.com/forms/d/13FiLBm5J7QBoZ0fZqJZZDjAtb8Sw0yuGe4JlkicoHa8/viewform
   Проект «Навігатор підприємця» створено з метою надання інформаційної підтримки  особам, які бажають розпочати та розвивати  власний бізнес. Проект триватиме з вересня по грудень цього року. По закінченню навчання кожен учасник отримає сертифікат. 
   Проекту «Навігатор підприємця» організований в рамках реалізації Програми розвитку малого і середнього підприємництва у  Дніпропетровську, додають у департаменті.