Погода

У місті понад 50% дітей віком до 6 місяців знаходяться виключно на грудному вигодовуванні.

   altНа сьогодні у Дніпропетровську понад 50% дітей віком до 6 місяців знаходяться виключно на грудному вигодовуванні. Про це під час прес-конференції повідомила головний акушер-гінеколог департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської міської ради Галина Одінцова. «Нагадую жінкам, що грудне вигодовування надзвичайно корисне для малят, оскільки з молоком матері дитині передаються корисні речовини  та укріплюється імунітет.  Для жінок природне вигодовування є найкращою профілактикою раку молочних залоз та раку яєчників», - зазначила Галина Одінцова.Вона додала, що з кожним роком все частіше мами прагнуть поєднувати материнство з роботою. Головний акушер-гінеколог нагадала жінкам, які мають дітей до 1, 5 року, що згідно зі статтею 183 кодексу Законів України про працю, їм передбачені додаткові перерви на годування дитини по 30 хвилин через кожні три години. Якщо жінка має двох і більше дітей - то по годині. Ці перерви зараховуються до робочого часу.
    Психологи радять жінкам виходити на роботу не раніше ніж з 4-го по 6-й місяць, бо до цього дитина сприймає себе і маму як одне ціле. «Якщо гострої потреби  у виході на роботу немає, краще почекати хоча б до року.  При цьому, виходити на роботу слід спочатку на 3 години, а потім поступово збільшувати час перебування. У той час, доки мама працюватиме, бажано, щоб із дитиною була людина, яка їй знайома з перших днів життя та має навички по догляду за немовлям.  Найкраще для дитини, щоб мама у перервах між роботою годувала дитину грудьми,  альтернативою грудному вигодовуванню може бути годування дитини зцідженим грудним молоком. При цьому, мама має створити не тільки необхідний запас молока для дитини на час її відсутності, а й заготувати ще, на всяк випадок», - сказала Галина Одінцова. Молоко можна зберігати при кімнатній температурі близько 6 годин, у холодильнику при температурі +4  воно може зберігатись до 2-3 діб, а у морозильній камері при – 18 градусів – до півроку. Розморожувати грудне молоко можна у холодильній камері або підігрівати на водяній бані при температурі +24-26 градусів .
  Головний акушер-гінеколог нагадала матерям, які годують дітей груддю, що їм треба їсти не менше 5-6 разів на день, їжа має бути збалансована, обов'язково з вмістом кисломолочних продуктів, відварним м'ясом та кашами. Овочі та фрукти добавляти до свого раціону треба поступово. Пити мамі треба не менше 2 літрів рідини, це можуть бути чаї, компоти із сухофруктів, молоко та вода.
   У Дніпропетровську з 1 по 7 серпня проходить Всеукраїнський тиждень підтримки грудного вигодовування під девізом «Грудне вигодовування і робота – це можливо».