Перейти в кабінетКабінет мешканця
Дніпра

Дніпропетровськ приймає Кубок Європи з триатлону.

alt Українці перемогли у етапі Кубка Європи з триатлону, який проходив 24 травня у Дніпропетровську. У жіночих змаганнях  перше місце виборола спортсменка із Житомира Юлія Єлістратова,  друге місце посіла Матея Сініп зі Словенії, третє – Олександра Степаненко із Житомира. Дніпропетровська триатлоністка Інна Рижих  стала четвертою. У чоловічих змаганнях першим став спортсмен із Житомира Єгор Мартиненко, другим – його земляк Сергій Кохан, третім - теж житомирець Даніл Сапунов. Спортсмени, які посіли перше місце  кубка Європи серед жінок та чоловіків отримали  золоту медаль та грошову нагороду у 1 тисячу 250 євро, володарі другого місця - срібну медаль та 1 тисячу євро, третього - бронзову медаль та  винагороду у 750 євро. «Спортсмени, які  увійшли до першої 20-ки змагань підняли свій європейський  та світовий рейтинги.  Зокрема, за перше місце до світового рейтингу додається 200 балів, за друге – 185, за третє -165. Дніпропетровчанка Інна Рижих отримала додатково 146 балів, тепер вона увійшла до 100 кращих триатлоністок світу і зможе взяти участь у Чемпіонаті Світу з триатлону, який проходитиме у Гамбургу 14 липня»,- зазначив   віце-президент Федерації триатлону України Сергій Лисов. У етапі Кубку Європи взяли участь майже 90 спортсменів із 13 країн світу. Завітав на змагання і міський голова Іван Куліченко.«Дніпропетровську набережну ми реконструювали для того, щоб тут можна було проводити різноманітні культурні, розважальні та спортивні заходи. Європейські змагання  з триатлону у Дніпропетровську   проходили вперше, до цього місто двічі приймало чемпіонат України з цього виду спорту», - сказав очільник міста.
  Зранку на Фестивальному причалі проходив Чемпіонат Україниз триатлону серед любителів. Абсолютним  переможцем цих змагань став житель Донецька Андрій Глущенко, який у 2000 році на Олімпіаді  у Сіднеї посів 11 місце з триатлону. Переможець Чемпіонату України отримав медаль та спортивний інвентар.
  Триатлон -  вид спорту, який поєднує три види спортивних змагань: плавання, велогонку та біг по шосе.