Перейти в кабінетКабінет мешканця
Дніпра

Депутати ухвалили звіт про виконання міського бюджету за І квартал 2014 року.

  altСьогодні на засіданні 52-ї чергової сесії Дніпропетровської міської ради депутати ухвалили звіт про виконання міського бюджету за І квартал 2014 року  і внесли зміни та доповнення до міського бюджету на поточний рік. Перед початком роботи сесії депутати проголосували за земельні питання, які залишилися не закритими під час минулої 51-ї сесії. «Дніпропетровськ, як в цілому й інші міста України, продовжує жити у складних економічних умовах. Ми маємо можливість фінансувати лише захищені законодавством статті видатків – це виплата заробітної плати працівникам бюджетної сфери та реалізація соціальних програм. Не проводимо роботи, пов’язані з будівництвом, реконструкцією, модернізацією, ремонтом, оскільки казначейство не перераховує кошти, що знаходяться на рахунках. Зараз на казначейських рахунках  міської ради понад 360 мільйонів гривень», - зазначив міський голова Іван Куліченко.
  Під час сесії депутати погодили ліквідацію комунального підприємства «Центр містобудування, архітектури, землеустрою та кадастру». За це рішення проголосували 86 із 99 зареєстрованих депутатів. «Депутати своїм рішенням проголосували за ліквідацію цього підприємства і тепер ми організуємо роботу, пов’язану з виконанням договорів, які має це підприємство. Його працівники будуть переведені на роботу до інших підприємств або звільнені згідно чинного законодавства», - додав Іван Куліченко.
  За перший квартал поточного року до міського бюджету надійшло доходів у сумі 1 мільярд 5 мільйонів 240 тисяч гривень. Видатки бюджету за вказаний період становлять 527 мільйонів 483 тисячі гривень. Із внесеними на сесії змінами загальний обсяг доходів міського бюджету на 2014 рік установлено у сумі 3 мільярди 527 мільйонів 444 тисячі гривень.