Про внесення змін та доповнень до розпорядження міського голови від 02.06.11 № 378-р „Про організаційні заходи щодо забезпечення виконання Закону України „Про доступ до публічної інформації" у Дніпропетровській міській раді"

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

З метою виконання Закону України „Про доступ до публічної інформації":Внести зміни та доповнення до розпорядження міського голови від 02.06.11 № 378-р „Про організаційні заходи щодо забезпечення виконання Закону України „Про доступ до публічної інформації" у Дніпропетровській міській раді":
-    пункт 1 розпорядження викласти у новій редакції:
„1. Визначити управління внутрішньої політики Дніпропетровської міської ради (Михайлишин В.Д.) відповідальним за доступ до публічної інформації у Дніпропетровській міській раді згідно з вимогами, визначеними законами України „Про інформацію" та „Про доступ до публічної інформації*";
-    доповнити розпорядження пунктом 4.6 у такій редакції:
„4.6. Внести зміни до положень виконавчих органів міської ради, посадових інструкцій осіб, відповідальних за доступ до публічної інформації у виконавчих органах міської ради".
 

В.о.міського голови                                                                                                                      А.Ф.Крупський

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.