Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацький центр художньої та технічної творчості" Дніпровської міської ради

Основна діяльність закладу:

КПНЗ «ДЮЦ ХТТ» ДМР працює згідно Положення про позашкільний навчальний заклад, Статуту закладу, Правил внутрішнього трудового розпорядку.

В КПНЗ «ДЮЦ  ХТТ»  працюють понад 85 груп, які об’єднані у  напрямки: художньо – естетичний, декоративно – прикладний, технічний, туристсько – краєзнавчий, військово-патріотичний. В них  навчаються понад 1000 вихованців.

У закладі працює 34 педагоги.

Педагогічний колектив ДЮЦ приділяє серйозну увагу визначенню місця закладу в єдиному освітньому просторі міста і області,  перспективі функціонування закладу на ринку освітніх послуг.

Основними завданнями в роботі ДЮЦ ХТТ є створення умов для забезпечення реалізації права громадян на здобуття позашкільної освіти, забезпечення здійснення інформаційно-методичної та організаційно-масової роботи, соціальний захист учасників навчально-виховного процесу; створення умов для творчого, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку вихованців; задоволення освітньо-культурних потреб вихованців; пошук, розвиток та підтримка здібних, обдарованих та талановитих дітей; вдосконалення фізичного розвитку вихованців; формування здорового способу життя вихованців; організація дозвілля вихованців.

Заклад проводить  навчально-виховну, інформаційно-методичну, організаційно-масову, навчально-тренувальну роботу. Пропонуються різноманітні організаційні форми: гурткова робота, яка передбачає як колективні, так і індивідуальні заняття, семінари, вікторини, концерти, тренування, змагання, екскурсії, походи, репетиції, конкурси, фестивалі тощо.

Згідно Положенню про позашкільний навчальний заклад та Закону України «Про позашкільну освіту», навчальний рік у позашкільному закладі починається 1 вересня. Комплектування гуртків, груп та інших творчих об'єднань здійснюється у період з 01 по 15 вересня кожного року.

Директор закладу:
Кравченко Любов Василівна

Адреса: місто Дніпро, проспект Поля 70А
Телефон: 749-68-74;
E-mail: [email protected]
Facebook
Веб-портал

Графік роботи: понеділок - п’ятниця 09:00 - 17:45, гуртки та творчі колективи згідно розкладу

 

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.