Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацький центр художньої та технічної творчості" Дніпровської міської ради

     Комунальний позашкільний навчальний заклад

«Дитячо-юнацький центр  художньої та технічної творчості»

Дніпровської міської ради

Заклад існує з 1986 року.

Функціонування та розвиток закладу визначено низкою нормативно-правових актів (Закони України «Про освіту», «Про позашкільну освіту», «Про охорону дитинства», Концепція національно-патріотичного виховання дітей та молоді, Національна доктрина розвитку освіти, Положення про позашкільний навчальний заклад, Концепція «Нова українська школа», Державна цільова Програма розвитку позашкільної освіти, Програма розвитку освіти у місті Дніпропетровську на 2015-2020 роки, Типове Положення про атестацію педагогічних працівників України).

В КПНЗ «ДЮЦ ХТТ» ДМР працюють понад 80 груп, які об’єднані у напрями: художньо – естетичний, науково-технічний, туристсько – краєзнавчий, військово-патріотичний, соціально-реабілітаційний. В них навчаються понад 1000 вихованців.

Свої знання, вміння та досвід юним дніпрянам передають 34 педагоги.

Педагогічний колектив ДЮЦ ХТТ приділяє серйозну увагу визначенню місця закладу в єдиному освітньому просторі міста і області, перспективі функціонування закладу на ринку освітніх послуг.

Основними завданнями в роботі ДЮЦ ХТТ є створення умов для забезпечення реалізації права громадян на здобуття позашкільної освіти, забезпечення здійснення інформаційно-методичної та організаційно-масової роботи, соціальний захист учасників навчально-виховного процесу; створення умов для творчого, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку вихованців; задоволення освітньо-культурних потреб вихованців; пошук, розвиток та підтримка здібних, обдарованих та талановитих дітей; вдосконалення фізичного розвитку вихованців; формування здорового способу життя вихованців; організація дозвілля вихованців.

Заклад проводить освітній процес, інформаційно-методичну, організаційно-масову, навчально-тренувальну роботу.

Пропонуються різноманітні організаційні форми: гурткова робота, яка передбачає як колективні, так і індивідуальні заняття, семінари, вікторини, концерти, тренування, змагання, екскурсії, походи, репетиції, конкурси, фестивалі тощо.

Згідно Положенню про позашкільний навчальний заклад та Закону України «Про позашкільну освіту», навчальний рік у позашкільному закладі починається 1 вересня. Комплектування гуртків, груп та інших творчих об'єднань здійснюється у період з 01 по 15 вересня кожного року.

Гуртки та творчі колективи закладу працюють не тільки на базі ДЮЦ ХТТ а й на базі закладів освіти: КЗО «СЗШ №2» ДМР, КЗО «СЗШ № 13» ДМР, КЗО «ССЗШ № 22» ДМР, КЗО «НВК № 37» ДМР, КЗО "СЗШ № 58" ДМР, КЗО «СЗШ № 128» ДМР, КЗО «НВК № 148» ДМР.

Навчання в гуртках проходить згідно навчальних програм Міністерстві освіти і науки України (https://imzo.gov.ua/osvita/pozashkilna-osvita-ta-vihovna-robota/navchalni-programi/)

 

 

Директор закладу:
Кравченко Любов Василівна

Адреса: місто Дніпро, проспект Олександра Поля 70А
Телефон: +38098-769-59-78
E-mail:  [email protected]; [email protected]

Веб-портал

www.facebook.com/kpnz.duchtt

https://www.instagram.com/kpnz_duchtt


Графік роботи:

понеділок - п’ятниця 09:00 - 20.00 - (згідно розкладу роботи гуртків та творчих колективів);

субота  9.30 - 18.00,  неділя 10.00 - 15.00 - (згідно розкладу роботи гуртків та творчих колективів)

Гурток образотворчого мистецтва "Дивосвіт"
Зразковий художній колектив гурток "Казкова дивина"
Туристський клуб "Горизонт"
Вокально-хореографічний ансамбль "Чі-БІС"
Гурток військово-патріотичного виховання
Зразковий художній колектив циркова студія "Оба-на"
Хореографічний колектив "Танг-Арт"
Виставка декоративно-прикладної творчості
Наші нагороди
Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.