Погода
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр позашкільної роботи № 1" Дніпровської міської ради

ОСНОВНА ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ:

Комплексний заклад позашкільної освіти, де плідно працюють гуртки для дітей і молоді віком від 4 до 18 років.

У діяльності закладу створюються максимально сприятливі умови для інтелектуального, творчого і фізкультурно-оздоровчого розвитку дітей, розробляється  й упроваджується новий зміст позашкільної освіти, прогресивні технології, створюються умови   для реалізації творчих здібностей кожної дитини.

Навчальна, виховна та культурно-масова робота ведеться у 125 гуртках, що налічують  330 груп та охоплюють понад 3000 дітей. Вихованці мають можливість займатися улюбленою справою, розвивати свої творчі здібності, а саме: навчитися співати  й танцювати, працювати з глиною та лозою, займатися конструюванням одягу, вишивкою  і в’язанням, оволодіти мистецтвом різьблення по дереву, грою на фортепіано, отримати знання з дизайну, петриківського розпису, графіки та живопису, вивчати англійську мову, театральне та циркове мистецтво, оволодіти прийомами кунг-фу, козацького двобою та джиу-джитсу, навчитися туризму  та пізнати секрети скаутів, проявити милосердя, дбаючи про домашніх та безпритульних тварин, повноцінно, якісно та з задоволенням підготуватися до навчання в школі тощо.

Вихованці творчих колективів закладу є неодноразовими переможцями та призерами міжнародних, всеукраїнських, обласних та міських конкурсів і фестивалів. Участь у них стимулює творчість та обмін досвідом. Це своєрідний виклик, стимул для педагогічних знахідок і творчої роботи кожного вихованця колективу та педагога. Колективам «Центру позашкільної роботи № 1» є що показати та чим пишатися. Щорічно на конкурсах  і фестивалях різних рівнів вони демонструють свої творчі досягнення і здобутки,  отримують дипломи переможців та Гран-прі.

Батьки вихованців гуртків почувають себе спокійно тому, що впевнені – дітей навчають  і виховують досвідчені педагоги. Педагогічний склад нашого закладу позашкільної освіти – це висококваліфіковані спеціалісти різних галузей освіти, культури, мистецтва та спорту, що сприяє визначенню стратегічних напрямків розвитку позашкільної освіти і вихованню відповідно до соціальних, культурних, дозвіллєвих умов життєдіяльності дітей та молоді.

Пріоритетними напрямками роботи КПНЗ «Центр позашкільної роботи № 1» ДМР як комплексного закладу є:

- художньо-естетичний;
- гуманітарний;
- фізкультурно-спортивний;
- військово-патріотичний;
- соціально-реабілітаційний;
- еколого-натуралістичний;

- науково-технічний;

- туристсько-краєзнавчий.

Заняття в гуртках проводяться не тільки на базі позашкільного закладу, а й в двох підрозділах і трьох клубах за місцем проживання, які розташовані за адресами:

- вул. Новосільна, б. 19а;

- пр. Олександра Поля, б. 70а;

- вул. Космодромна, б. 8;

- узвіз Крутогірний, б. 9;

- вул. Ливарна, б. 3;

- вул. Запорізьке шосе, б. 40 – клуб за місцем проживання «Гармонія»;

- вул. Запорізьке шосе, б. 48 - клуб за місцем проживання «Фенікс»;

- ж/м Тополя-3, б. 31 - клуб за місцем проживання «Фантазія».

 

Забезпечують освітній процес 98 кваліфікованих педагогів, у тому числі:

- 4 відмінники освіти України;
- 4 майстри народної творчості, 3 з яких – члени Спілки народних майстрів України;
- 1 майстер виду міжнародного класу;
- 21 педагог має звання «керівник гуртка-методист».

 

Основна вимога роботи – високий кінцевий результат професійної діяльності як головний сенс педагогіки співробітництва в закладі.

Результатом такої праці є:

- звання «Народний художній колектив» мають: «Шоу-студія «БЕБ», «Школа образотворчих мистецтв «Суцвіття», Театр пісні «Альянс», театральна студія «Інженю», студія образотворчого мистецтва «Веселка»;
- звання «Зразковий художній колектив» мають: «Школа рукоділля», хореографічна студія «Грація», хореографічний дитячий ансамбль «Візерунок», театральна студія "Успіх",
хореографічний ансамбль народно-сценічного та сучасного танцю  «Силует», дитячий класичний балет «Реверанс», гурток вишивки стрічками «Казкова дивина», циркова студія «Оба-на».

 

ДИРЕКТОР ЗАКЛАДУ:
МИХАЙЛОВА ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА

Адреса: місто Дніпро, ж/м Тополя-1, 8А
Телефон: +38 (068) 564 64 79
E-mail:
[email protected]
[email protected]

Веб-портал

https://perlina.dp.ua/

Графік роботи закладу:

пн – пт:  08:30 - 20:30

сб: 09:00 - 19:30

нед: 09:00 - 19:30


Графік прийому громадян:


директор Михайлова Л.І. - вівторок 10:00 - 17:30


в.о. заступника директора з НВР Афанасьєва Г.С. - середа 10:00 - 17:30

заступник директора з НВР Кравченко Л.В. - понеділок 14:00 - 18:00

заступник директора з НВР Мотріченко І.Ю. - четвер 09:00 - 17:30

заступник директора з НМР Тонконог Н.Л. - понеділок 10:00 - 17:30

заступник директора з ГР  Міланіч В.О. - четвер 10:00 - 17:30