Комунальний позашкільний навчальний заклад "Будинок творчості дітей та юнацтва" Дніпровської міської ради

Основна діяльність закладу:

КПНЗ «Будинок творчості дітей та юнацтва» ДМР – комплексний позашкільний заклад, який здійснює навчання і виховання громадян у позаурочний та позанавчальний час. Діяльність здійснюється в гуртках, секціях, студіях та інших формах творчих об’єднань. Заклад організовує роботу за різними напрямами позашкільної освіти:

  • Художньо-естетичний;
  • Науково-технічний;
  • Фізкультурно-спортивний;
  • Соціально-реабілітаційний.

Будинок творчості дітей та юнацтва формує вміння та навички за інтересами, забезпечує потреби особистості у творчій самореалізації та інтелектуальний, духовний і фізичний розвиток, підготовку до активної професійної та громадської діяльності, створює умови для соціального захисту та організації змістовного дозвілля відповідно до здібностей, обдарувань та стану здоров’я вихованців, учнів і слухачів.

Директор закладу:
Небосенко Марина Юріївна

Адреса: місто Дніпро, вулиця Путилівська 7
Телефон: 724-60-11
E-mail: [email protected]
Facebook
Веб-портал

Графік роботи: 08:30 - 21:00
Графік прийому громадян: понеділок - п’ятниця 14:00 - 18:00

Співробітники закладу:

 

 

Посада

ПІБ

1

директор

Небосенко М.Ю.

2

заст. директора

Ісмайлова О.П.

3

заст. директора з АГР

Косоурова Л.С.

4

методист

Данелюк Я.Г.

5

методист

Долгова М.Д.

6

культорганізатор

Колісник К.О.

7

заввідділом

Ємець О.П.

8

заввідділом

Омельяненко Т.І.

9

заввідділом

Слінкіна Н.В.

10

кер. гуртка / звукорежисер

Безсонов А.І.

11

кер. гуртка

Безсонова Т.В.

12

кер. гуртка

Будянська Л.І.

13

кер. гуртка

Дездеревич С.М.

14

кер. гуртка / акомпаніатор

Зашквара А.С.

15

кер. гуртка

Красношлик О.А.

16

кер. гуртка

Красношлик О.Б.

17

кер. гуртка /звукорежисер

Кулаковська Н.В.

18

кер. гуртка

Кулікова З. П.

19

кер. гуртка

Малієнко Н.М.

20

кер. гуртка

Радченко В.І.

21

кер. гуртка

Родкіна О.Д.

22

кер. гуртка

Сашенкова О.А.

23

кер. гуртка

Жехованова І.А.

24

акомпаніатор

Волошин В.І.

25

акомпаніатор

Леонтьєва О.Л.

26

кер. гуртка

Гордійченко Л.Є.

27

кер. гуртка

Головаш Т.А.

28

секретар

Головатюк І.С.

29

художник-оформлювач

Мазур В.А.

30

РКОРБСО

Свиридеко В.В.

31

прибиральниця

Семак Р.М.

32

прибиральниця

Сидоренко Т.В.

33

прибиральниця

Ключ Т.А.

34

двірник

Балясна Р.П.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.