Комунальне підприємство "Дніпровське міське бюро технічної інвентарізації" Дніпровської міської ради

Основна діяльність:

  • технічна інвентаризація, паспортизація
  • складання схематичних планів земельних ділянок
  • ведення та зберігання інвентаризаційних, приватизаційних та реєстраційних справ, реєстрових книг на об’єкти нерухомого майна
  • зберігання, оновлення та поповнення матеріалів постійного зберігання
  • обробка даних і надання за запитами, з урахуванням вимог чинного законодавства, інформації фізичним та юридичним особам на об’єкти нерухомого майна і прав на них, оброблення інших баз даних

Шамов Олександр Вікторович

Автобіографія

Адреса: місто Дніпро, вул. Воскресенська, буд. 9
Телефон: 371-20-72,
Факс: 33-77-78
E-mail: [email protected], [email protected]

Графік роботи: понеділок - четвер 8:30 - 17:15, п’ятниця 8:30 - 16:00, перерва 13:00 - 13:30
Графік роботи стола замовлень:
прийом замовлень: понеділок - четвер 8:30 - 13:00 та з 14:00 -17:00, п’ятниця 8:30 - 13:00 та з 14:00 -16:00
видача замовлень: понеділок - четвер 11:00 - 13:00 та з 14:00 -17:00, п’ятниця 11:00 - 13:00 та з 14:00 -16:00

Графік прийому громадян: понеділок з 9:00 - 13:00

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2017 рік

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2018 рік

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2019 рік

Керівництво підприємства:

Директор - Шамов Олександр Вікторович
Головний бухгалтер - Шевченко Віра Дмитрівна

Перелік працівників КП "Дніпровське міське бюро технічної інвентаризіції " ДМР
№ п/п ПОСАДА П.І.Б.  Телефон
Адміністративно-управлінський персонал
1 Директор підприємства Шамов Олександр Вікторович (056) 370-20-72
2  Заступник директора підприємства Ряполов Павло Олександрович (056) 371-32-17
3 Головний бухгалтер Шевченко Віра Дмитрівна (056) 370-35-61
4 Заступник головного бухгалтера Повєтьєва Ірина Іванівна (056) 370-35-61
5  Бухгалтер 1кат. Цьока Юлія Павлівна (056) 370-35-61
6 Адміністративний помічник Домаскіна Ольга Олексіївна (056) 371-32-17 ;33-77-78
       
Виробничий відділ
7 Начальник відділу  Усманов Сергій Володимирович (056) 778-21-09
8 Провідний спеціаліст із загальних питань Новікова Ольга Володимирівна (056)370-35-61
9 Провідний спеціаліст із загальних питань  Сапьорова Олена Леонтіївна (056)370-35-61
10 Провідний спеціаліст по прийому та видачі замовлень Шереметьєва Ірина Анатоліївна  (056)370-35-19
11 Провідний спеціаліст по прийому та видачі замовлень  Буравльова Галина Олександрівна (056)370-35-19
12 Провідний спеціаліст  Дюткін Олег Володимирович       (056)370-35-56
13 Провідний спеціаліст   Кравець Олег Григорович (056)778-21-09
14 Провідний спеціаліст  Дворецька Юлія Олексіївна (056)370-35-56
15 Провідний спеціаліст  Шматченко Валентина Михайлівна (056)778-21-09
16 Провідний спеціаліст  Нозадзе Тетяна Володимирівна (056)778-21-09
17 Провідний спеціаліст  Супрун Наталя Григорівна (056)778-21-09
18 Провідний спеціаліст  Нурієва Вікторія Віталіївна (056)778-21-09
19 Провідний спеціаліст  Нікіфорова Олена Юріївна (056)778-21-09
20 Провідний спеціаліст  Сидоренко Лариса Федорівна (056)778-21-09
21 Спеціаліст-юрист 1кат. Селін  Даниїл Андрійович (056)370-35-56
22 Інженер з комп'ютерних систем Віданов Владислав Володимирович (056)370-35-56
23 Фахівець 1кат. Кайстро Марина Михайлівна (056)371-32-17
24 Фахівець 2кат Родіонова Світлана Павлівна (056)371-32-17
25 Фахівець 2кат  Козак Тетяна Олександрівна (056)371-32-17
26 Фахівець  Шамова Світлана Олександрівна (056)371-32-17
27 Фахівець  Цьока Михайло Михайлович (056)370-35-56
28 Фахівець  Поляков Олег Анатолійович (056)778-21-09
29 Фахівець  Романов Сергій Григорович (056)778-21-09
30 Фахівець  Найдьонова Олена Іванівна (056)778-21-09
31 Фахівець  Тарасов Сергій Іванович (056)778-21-09
32 Інженер з інвентаризації нерухомого майна 1кат. Пузанова Наталія Іванівна (056)778-21-09
33 Водій Лікаренко Роман Анатолійович  
34 Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткувань Бредун Леонід Свиридонович (056) 370-35-61
35 Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків Руденко Геннадій Володимирович (056) 370-35-61
36 Охоронник Балацен Ігор Валерійович  
37 Охоронник Протасенко Віталій Володимирович  
38 Охоронник Чуб Сергій Федорович  
39 Охоронник Островський Станіслав Дмитрович  
40 Охоронник Крюков Анатолій Георгійович  
41 Охоронник Боровиченко Сергій Олексійович  
42 Охоронник Понік Павло Іванович  
43 Охоронник Корольков Євгеній Леонідович  
44 Прибиральник службових приміщень Зінаєнкова Ольга Олександрівна  
45 Прибиральник службових приміщень   Шкут Наталія Петрівна  
Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.