Комунальне підприємство «Дніпроавтоміст» Дніпровської міської ради

Основна діяльність:

технічний нагляд, утримання мостів, підземних пішохідних переходів та інших штучних споруд відповідно до затверджених планів, титульніх списків, проектно-кошторисної документації, їх прибирання. Виконання ремонту штучних споруд іншим підприємствам і організаціям на основі договорів. Надання послуг у сфері побутового обслуговування населення. Інвентаризація, паспортизація мостів, підземних пішохідних переходів та інших штучних споруд. Консалтингові, консультаційні, інформаційно-довідкові та інші послуги.
Здійснення іншої господарської діяльності

Директор:
Цирульніков Олександр Олександрович

Юридична адреса: м. Дніпро, вул. Шинна 28
Фактична адреса: м. Дніпро, Набережна Перемоги 158
E-mail: Dniproavtomist@gmail.com. kpdam@ukr.net
Телефон: 3733595
Графік роботи: понеділок - п’ятниця 7.45-16.15, перерва - 11.30-12.00

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2016 рік

Перелік працівників:

Інженерго-технічні працівники Адміністрація:
Директор - Цирульніков Олександр Олександрович
Заступник директор - Сергєєв Єгор Борисович
Головний інженер - Антонов Олег Геннадійович
Інженер з ОП - Кролевець Анатолій Іванович
Провідний економіст- Ширмакова Ольга Віталіївна
Інспектор з кадрів - Чернобривцева Тетяна Володимирівна

Виробничо-технічний відділ:
Інженер ВТВ - Сподорець Неля Олексіївна
Інженер ВТВ - Буга Андрій Станіславович Лінійний персонал:

Майстер дорожній ремонтно-прибиральної дільниці:
Майстер - Жарський Олександр Олександрович Автотранспортний відділ:
Головний механік Молчанов Ігор Володимирович

Бухгалтерія:
Головний бухгалтер Міняйло Олена Сергіївна
Бухгалтер - Салтиков Олександр Сергійович Відділ постачання:
Зав.складом - Салтикова Антоніна Володимирівна

Ремонтно-прибиральні дільниця:

Бригада прибирання № 1
Дорожня робітниця 2 розряду - Погорільцева Зінаїда Андріївна
Дорожній робітник 2 розряду - Садаєв Сергій Миколайович
Дорожній робітник 2 розряду - Владика Віталій Анатолійович
Дорожня робітниця 2 розряду - Буйлук Ірина Петрівна
Дорожня робітниця 2 розряду - Менделева Лідія Олександрівна
Дорожня робітниця 2 розряду - Владика Лариса Вікторівна
Дорожній робітник 2 розряду - Богдановський Сергій Степанович

Бригада прибирання № 2
Дорожній робітник 2 розряду - Есманович Олександр Володимирович
Дорожній робітник 2 розряду - Мігур Микола Антонович
Дорожня робітниця 2 розряду - Вишнякова Ірина Прокопіївна
Дорожня робітниця 2 розряду - Вірко Ганна Федорівна
Дорожня робітниця 2 розряду - Шибка Наталія Віталіївна
Дорожня робітниця 2 розряду - Єфремова Надія Василівна
Дорожня робітниця 2 розряду - Дергунова Валентина Олександрівна
Дорожня робітниця 2 розряду - Губаренко Лариса Анатоліївна
Дорожня робітниця 2 розряду - Волосач Людмила Миколаївна
Дорожня робітниця 2 розряду - Волосач Ольга Станіславівна
Дорожня робітниця 2 розряду - Єжова Наталія Петрівна
Дорожня робітниця 2 розряду Полякова Катерина Миколаївна Бригада ремонту
Дорожній робітник 3 розряду - Заборовський Олександр Едуардович
Дорожній робітник 4 розряду - Заборовський Станіслав Едуардович
Дорожній робітник 4 розряду - Новік Михайло Федорович
Дорожній робітник 5 розряду - Пономаренко Юрій Анатолійович
Дорожній робітник 5 розряду - Бездворний Павло Павлович

Автотранспортний відділ

Водій автотранспортного засобу - Перехрест Василій Іванович
Водій автотранспортного засобу - Коваленко Валерій Григорович
Водій автотранспортного засобу - Бойко Олексій Миколайович

Водій автотранспортного засобу - Хапатько Анатолій Михайлович
Строж виробничої бази - Щеголев Валерій Васильович
Сторож виробничої бази - Буц Юрій Борисович
Сторож виробничої бази - Мартиненко Анатолій Дмитрович
Сторож виробничої бази - Бакало Володимир Кириллович
Прибиральниця - Сухойван Катерина Дмитрівна
Сторож підземного пішохідного переходу - Мищенко Микола Васильович
Сторож підземного пішохідного переходу - Сурков Сергій Вікторович
Сторож підземного пішохідного переходу - Череповський Вячеслав Петрович
Сторож підземного пішохідного переходу - Єрмак Сергій Степанович
Сторож підземного пішохідного переходу - Касьянов Михайло Іванович
Сторож підземного пішохідного переходу - Іноземцев Володимир Іванович
Сторож підземного пішохідного переходу - Труфанов Володимир Степанович
Сторож підземного пішохідного переходу - Тарасенко Василь Григорович
Сторож надземного пішохідного переходу - Самойленко Валерій Павлович
Сторож надземного пішохідного переходу - Кураленко Костянтин Карпович
Сторож надземного пішохідного переходу - Громов Василь Костянтинович
Сторож надземного пішохідного переходу - Костюренко Микола Іванович

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.