Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради

Підпорядковано Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів

Департамент гуманітарної політики ДМРДиректор департаменту:
Сушко Ксенія Анатоліївна

Адреса: місто Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 75А
Телефон: 744-63-14
Е-mail: 
[email protected]

Графік прийому громадян: перший понеділок кожного місяця 14:00 - 15:00

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2016 рік
Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2017 рік
Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2018 рік

Заступник директора департаменту: 
Рог Вікторія Анатоліївна:

Адреса: місто Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 75А
Телефрн: 744-63-14
Е-mail: 
[email protected]

Графік прийому громадян: другий та четвертий понеділок місяця 11:00 - 13:00, 14:00 - 18:00

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2017 рік

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2018 рік

Основні напрямки діяльності:

Положення про департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради

Нормативні акти:

Положення про департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради

Програми, затверджені міською радою, які розроблені та виконуються:

- Комплексна програма розвитку галузі культури м. Дніпра на 2016 – 2020 роки.
- Програма розвитку освіти в місті Дніпрі на 2016 – 2020 роки.
- Програма впровадження шахового спорту серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Дніпра на 2016 – 2020 роки.
- Програма «Безпечна школа» на 2016 – 2020 роки.
- Програма розвитку освітньої технології «Дебати» у загальноосвітніх навчальних закладах міста Дніпра на 2017 – 2021 роки.
- Комплексна програма розвитку молодіжної політики та національно-патріотичного виховання молоді на 2017 – 2021 роки.
- Програма розвитку фізичної культури і спорту у місті на 2016 – 2020 роки.
- Програма «Молодий педагог» на 2017 – 2021 роки.

Структура департаменту:

Управління освіти
Управління культури
Управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання
Управління спорту
Управління організаційної та закупівельної діяльності

І. Управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

Начальник управління освіти:
Салогуб Оксана Володимирівна

Адреса: місто Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 75А
Телефон: 744-53-08
Е-mail:
[email protected]

Графік прийому громадян: вівторок 10:00 - 13:00, 14:00 - 17:00, середа 14:00 - 17:00

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2017 рік

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2018 рік

Співробітники управління освіти:

    №    з/п П.І.Б Посада
1 Салогуб Оксана Володимирівна

Начальник управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

2 Яковенко Олена Костянтинівна

Заступник начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

1. Відділ кадрової роботи управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

3 Шовкова
Олена
Юріївна

Начальник відділу кадрової роботи управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

4 Чечель       Марія Миколаївна

Заступник начальника відділу кадрової роботи управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

5 Терегеря Ярослава Віталіївна

Головний спеціаліст відділу кадрової роботи управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

2. Відділ освітньої діяльності управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

6 Клявченко Світлана Миколаївна

Начальник відділу освітньої діяльності управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

7 Кошман Людмила Юріївна

Заступник начальника відділу освітньої діяльності управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

2.1. Сектор загальної середньої освіти відділу освітньої діяльності управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

8 Сокур        Олена    Юріївна

Завідувач сектору загальної середньої освіти відділу освітньої діяльності управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

9 Борщевич
Тетяна
Петрівна

Головний спеціаліст сектору загальної середньої освіти відділу освітньої діяльності управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради (декретна відпустка)

10

Гатило
Оксана
Леонідівна

Головний спеціаліст сектору загальної середньої освіти відділу освітньої діяльності управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради (на період декретної відпустки Борщевич Т. П.)
11 Косенко
Оксана
Сергіївна

Головний спеціаліст сектору загальної середньої освіти відділу освітньої діяльності управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

12 Шурман    Олена     Юріївна

Головний спеціаліст сектору загальної середньої освіти відділу освітньої діяльності управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

13 Савіновська
Світлана
Олександрівна
Головний спеціаліст сектору загальної середньої освіти відділу освітньої діяльності управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

2.2. Сектор дошкільної освіти відділу освітньої діяльності управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

14 Турчина
Оксана
Віталіївна

Завідувач сектору дошкільної освіти відділу освітньої діяльності управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

15

Буряк        Олена Анатоліївна

Головний спеціаліст сектору дошкільної освіти відділу освітньої діяльності управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

2.3 Сектор соціального захисту відділу освітньої діяльності управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

16 Васильєва   Інна Анатоліївна

Завідувач сектору соціального захисту відділу освітньої діяльності управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

17 Олешко   Оксана Олександрівна Головний спеціаліст сектору соціального захисту відділу освітньої діяльності управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

3. Відділ охорони праці та безпеки життєдіяльності управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

18 Поливанна   Інна Миколаївна

Начальник відділу охорони праці та безпеки життєдіяльності управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

19 Фоменко   Ольга Михайлівна

Головний спеціаліст відділу охорони праці та безпеки життєдіяльності управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

4. Відділ організаційної роботи управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

20 Сєрікова Наталія Володимирівна

Начальник відділу організаційної роботи управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

21 Журова   Тетяна Анатоліївна

Головний спеціаліст відділу організаційної роботи управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

22 Яцкевич    Анна    Олегівна

Головний спеціаліст відділу організаційної роботи управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

23 Бондар
Яна
Андріївна
Головний спеціаліст відділу організаційної роботи управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) № 132" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) № 134" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) № 161" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) № 155 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) № 7" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) № 22" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) № 259" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 3" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 4" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 5" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 6" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 8" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 12" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 16" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 17" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 20" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 21" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 27" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 40" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 45" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 50" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 60" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 66" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 68" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 69" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 77" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 81" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 84" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 86" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 88" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 89" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 90" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 94" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 96" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 98" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 105" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 108" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 112" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 137" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 139" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 145" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 148" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 158" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 160" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 162" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 165" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 176" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 181" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 182" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 197" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 198" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 203" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 206" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 207" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 210" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 217" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 219" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 220" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 231" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 233" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 235" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 238" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 239" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 244" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 261" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 265" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 267" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 269" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 270" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 276" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 278" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 280" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 288" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 292" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 293" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 297" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 298" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 299" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 305" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 308" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 309" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 315" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 317" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 326" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 327" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 329" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 331" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 334" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 339" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 341" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 342" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 348" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 349" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 351" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 355" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 366" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 372" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 378" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 379" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 383" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 384" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 387" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 391" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 393" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 395" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 397" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 400" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 401" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 1 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 2 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 26 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 33 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 43 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 47 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 73 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 92 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 104 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 107 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 116 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 123 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 144 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 149 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 157 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 163 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 164 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 169 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 183 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 189 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 192 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 195 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 196 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 201 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 208 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 209 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 214 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 221 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 226 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 232 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 237 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 240 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 241 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 243 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 254 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 258 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 272 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 277 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 282 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 302 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 306 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 311 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 314 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 316 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 323 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 328 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 330 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 336 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 337 комбінованого типу " Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 338 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 340 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 343 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 347 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 350 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 358 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 368 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 375 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 377 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 402 комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 14 компенсуючого (санаторного) типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 227 компенсуючого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 310 компенсуючого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 319 компенсуючого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 346 компенсуючого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 386 компенсуючого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) (центр розвитку дитини) № 392" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) (центр розвитку дитини) № 404" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Вечірня (змінна) середня загальноосвітня школа № 11" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Вечірня (змінна) середня загальноосвітня школа № 31" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Міська спеціальна вечірня (змінна) школа ІІ-ІІІ ступенів" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Неповна середня загальноосвітня школа № 127" Дніпровської міської ради" 
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 1" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 2" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 5" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 6" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 8" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 10 імені І. І. Манжури" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 11" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 14" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 15" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 17" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 18" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 19" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 20" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 21" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 24" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 25" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 26" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 29" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 31" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 32" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 34" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 35" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 39" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 40" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 43" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 45" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 46" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 47 з поглибленим вивченням іноземних мов і фізико-математичного профілю" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 49" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 50" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 51" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 52" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 54" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 56" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 58" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 62" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 63" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 64" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 68" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 69" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 73" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 74" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 75" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 76" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 77" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 78" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 80" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 81" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 82" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 83" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 84" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 85" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 86" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 88" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 89" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 91" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 93" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 94" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 96" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 97 імені П. І. Шкідченка" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 98" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 101" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 105" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 107" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 108" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 112" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 114" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 116" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 117" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 118 з поглибленим вивченням англійської та німецької мов і предметів природничо-математичного напрямку" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 119" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 121" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 123" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 124" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 128" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 132" Дніпровської міської ради 
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 133" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 135" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 140" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 143" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 147 І-ІІІ ступеня імені В’ячеслава Чорновола" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Спеціалізована багатопрофільна школа № 23 з поглибленим вивченням англійської мови" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 9 з поглибленим вивченням англійської мови" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 22 з поглибленим вивченням іноземної мови" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 53 з поглибленим вивченням німецької мови" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 126 з поглибленим вивченням французької мови" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 141" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 142 еколого-економічного профілю" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Спеціалізована школа № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Спеціалізована школа № 13" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Спеціалізована школа № 16 І-ІІІ ступенів" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Спеціалізована школа № 44 природничо-медичного профілю" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Спеціалізована школа № 55 інформаційно-технологічного профілю" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Спеціалізована школа № 67 еколого-економічного профілю" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Спеціалізована школа № 115" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Спеціалізована школа № 129 фізико-математичного профілю" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Спеціалізована школа № 134 гуманістичного навчання та виховання" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Спеціальна середня загальноосвітня школа № 90" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 4 "Середня загальноосвітня школа-дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 12 "Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня-гімназія" Дніпровської міської ради 
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 27 "Школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 28 "Гімназія-школа І ступеня-дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)-центр позашкільної роботи" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 30 "Загальноосвітній навчальний заклад І-Ш ступенів-дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 33 "Маріїнська багатопрофільна гімназія-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 36 "Спеціалізована середня загальноосвітня школа техніко-економічного профілю-дошкільний навчальний заклад" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 37 "Дніпровська гімназія-школа І ступеня-дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 41 "Середня загальноосвітня школа вільного розвитку-дошкільний навчальний заклад" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 42 " Школа І-Ш ступенів-дошкільний навчальний заклад (дитячий-садок)" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 48 " Школа І-Ш ступенів-дошкільний навчальний заклад (дитячий-садок)" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 57 "Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня-гімназія" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 59 "Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 61 "Загальний навчальний заклад І-ІІ ступенів-техніко-економічний ліцей" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти «Навчально-виховний комплекс № 65 "Школа І-ІІІ ступенів–дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 66 "Гімназія-початкова школа-дошкільний навчальний заклад" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 70 "Середня загальноосвітня школа-дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 71 "Спеціалізована школа художньо-архітектурного напрямку-дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 72 "Школа І-Ш ступенів-дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) " Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 87 "Школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 92 "Школа І-Ш ступенів-дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 99 "Багатопрофільна гімназія-школа І ступеня-дошкільний навчальний заклад" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 100 "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів-ліцей" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 102" Середня загальноосвітня школа І-Ш ступенів-дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 103 "Школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 104 "Середня загальноосвітня школа-дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) " Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 106 "Середня загальноосвітня школа-дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 108 "Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад компенсуючого типу для дітей з малими та затихаючими формами туберкульозу" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 110 "Школа 1-3 ступенів-дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) " Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 111 "Спеціалізована школа-дошкільний навчальний заклад" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 120 "Школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 122 "Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 125 "Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 130 "Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня-гімназія" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 131 "Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня-гімназія" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 137 "Ліцей-загальноосвітній навчальний заклад" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 138 "Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня-гімназія" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 139 "Загальноосвітній навчальний заклад-центр творчості "Дума" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 144 "Спеціалізована школа з поглибленим вивченням івриту, історії єврейського народу, єврейських традицій-дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 148 "Спеціалізована школа-дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Планета Щастя" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс "Вальдорфська середня загальноосвітня школа школа 1-3 степенів-дитячий садок" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховне об’єднання № 109 "Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад-позашкільний навчальний заклад" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховне об’єднання № 113 "Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад-позашкільний навчальний заклад" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховне об’єднання № 136 "Класична гімназія імені Кирила і Мефодія-початкова школа-дошкільний навчальний заклад-валеологічний центр" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховне об’єднання технічного профілю № 79 "Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад-позашкільний навчальний заклад" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Навчально-реабілітаційний центр "Надія" Дніпровської міської ради
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Дніпровський професійний залізничний ліцей" 
Комунальний заклад освіти "Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Міський юридичний ліцей" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Українсько-Американський ліцей" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Фінансово-економічний ліцей" Дніпровської міської ради
Придніпровський професійний ліцей міста Дніпра
Комунальний заклад освіти "Гімназія № 1" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Гімназія № 2" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти "Гімназія № 3" Дніпровської міської ради
Державний навчальний заклад "Дніпровський центр професійно-технічної освіти туристичного сервісу" 
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Дніпровський центр професійної освіти" 
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Дніпровський центр професійно-технічної освіти"
Дніпровський регіональний центр професіонально-технічної освіти
Комунальний заклад освіти "Центр допризовної підготовки" Дніпровської міської ради 
Державний навчальний заклад "Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій"
Дніпровське вище професійне училище будівництва
Вище професійне училище № 17 
Вище професійне училище № 55 міста Дніпра
Професійно-технічне училище № 2 міста Дніпра
Професійно-технічне училище № 6
Дніпровський індустріально-педагогічний технікум
Комунальний комплексний позашкільний навчальний заклад "Будинок учителя" Дніпровської міської ради

ІІ. Управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

Начальник управління культури:
Хорошилов Євген Вікторович

Адреса: місто Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 75А
Телефон: 744-56-56
Е-mail:
[email protected]

Графік прийому громадян: вівторок 9:00 - 13:00, четвер 9:00 - 13:00

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2016 рік
Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2017 рік

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2018 рік

Співробітники управління культури:

№ з/п П.І.Б

Посада

1 Хорошилов  Євген Вікторович

Начальник управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

1. Відділ культурно-мистецьких заходів управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

2 Кудряшова Людмила Василівна

Заступник начальника управління – начальник відділу культурно-мистецьких заходів управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

3 Волик      Олена   Юріївна

Головний спеціаліст відділу культурно-мистецьких заходів управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

4 Онискевич Євгенія Леонидівна

Головний спеціаліст відділу культурно-мистецьких заходів управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

2.  Відділ інфраструктури галузі культури містауправління культури
департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

5 Харчев
Сергій Юрійович

Заступник начальника управління – начальник відділу інфраструктури галузі культури міста управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

6 Попова     Марія Андріївна

Головний спеціаліст відділу інфраструктури галузі культури міста управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради (декретна відпустка)

7 Панахида Наталія Іванівна

Головний спеціаліст відділу інфраструктури галузі культури міста управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради (на період декретної відпустки Попової М. А.)

8 Кириленко
Юлія
Вікторівна

Головний спеціаліст відділу інфраструктури галузі культури міста управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

9 Іванюшкіна Катерина Євгенівна

Головний спеціаліст відділу інфраструктури галузі культури міста управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради (декретна відпустка)

10 Штефан Марина Олександрівна Головний спеціаліст відділу інфраструктури галузі культури міста управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

Дніпровський міський комунальний заклад культури "Централізована система публічних бібліотек для дорослих"
Комунальний заклад "Палац культури "Північний" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад культури "Будинок культури села Ігрень" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад культури "Будинок культури села Чаплі" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад культури "Дніпровський академічний український театр одного актора "Крик" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад культури "Дніпровський будинок мистецтв" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад культури "Дніпровський драматичний молодіжний театр "Віримо!" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад культури "Дніпровський міський театр "КВН ДГУ"
Комунальний заклад культури "Культурно-дозвіллєвий комплекс "Кайдацький" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад культури "Культурно-дозвільний центр "Іскра" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад культури "Культурно-молодіжний центр "Краснопілля" Дніпровської міської ради
Комунальний заклад культури "Лоц-Кам’янський Будинок культури" Дніпровської міської ради
Міський комунальний заклад культури "Будинок культури "Енергетик"
Міський комунальний заклад культури "Вокально-хореографічний ансамбль "Юність Дніпра" Дніпровської міської ради
Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча музична школа № 1"
Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча музична школа № 2 імені А. Я. Штогаренка"
Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча музична школа № 3"
Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча школа мистецтв № 4 імені Бориса Гмирі"
Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча музична школа № 6 імені В. І. Скуратовського"
Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча музична школа № 7 імені Леоніда Когана"  
Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча музична школа № 8"
Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча музична школа № 9" 
Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча музична школа № 10"
Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча музична школа № 11"
Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча музична школа № 12"
Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча музична школа № 13"
Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча музична школа № 14" 
Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча музична школа № 15"
Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча музична школа № 16" 
Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча музична школа № 17" 
Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча музична школа № 18" 
Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча музична школа № 19" 
Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча художня школа № 1"
Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча художня школа № 2"
Міський комунальний заклад культури "Дніпровська дитяча школа класичного танцю"
Міський комунальний заклад культури "Дніпровська школа української культури та мистецтв імені Олеся Гончара"
Міський комунальний заклад культури "Дніпровський міський театр ляльок "Театр актора і ляльки"
Міський комунальний заклад культури "Дніпровський міський телевізійний театр"
Міський комунальний заклад культури "Дніпровський планетарій"
Міський комунальний заклад культури "Централізована система бібліотек для дітей" 

ІІІ. Управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання
департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

Заступник директора департаменту - начальник управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання:
Біла Дар’я Олегівна

Адреса: місто Дніпро, проспект Дмитра Яворницького 75
Телефон:744-14-56, 745-03-95
Е-mail: 
[email protected]
[email protected]                                                                                                                                   Графік прийому громадян: вівторок 13:45 - 18:00, четвер 9:00 - 13:00

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік
Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2016 рік
Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2017 рік 

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2018 рік

Співробітники управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання:

№ з/п П.І.Б

Посада

1

Біла                  Дар’я       Олегівна

Заступник директора департаменту - начальник управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного вихованнядепартаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

2 Латишева     Ірина      Сергіївна

Заступник начальника управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради (декретна відпустка)

3 Браткова       Анна      Павлівна

Заступник начальника управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради (на період декретної відпустки Латишевої І. С.)

1. Сектор позашкільної освіти управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

4 Сухорукова Ольга В'ячеславівна

Завідувач сектору позашкільної освіти управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

5 Кухаренко Тетяна Сергіївна

Головний спеціаліст сектору позашкільної освіти управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

6 Муштей        Анна      Анатоліївна

Головний спеціаліст сектору позашкільної освіти управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради (декретна відпустка)

7 Сомкіна       Олена      Володимирівна Головний спеціаліст сектору позашкільної освіти управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради (на період декретної відпустки Муштей А. А.)

2. Відділ молодіжної політики та національно-патріотичного виховання управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

8 Луденський Сергій Олексійович

Начальник відділу молодіжної політики та національно-патріотичного виховання управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

2.1. Сектор молодіжної політики відділу молодіжної політики та національно-патріотичного виховання управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

9 Лисогоря     Анна        Олегівна

Завідувач сектору молодіжної політики відділу молодіжної політики та національно-патріотичного виховання управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

10 Сорсорян     Еліна      Завенівна Головний спеціаліст сектору молодіжної політики відділу молодіжної політики та національно-патріотичного виховання управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

2.2. Сектор національно-патріотичного виховання відділу молодіжної політики та національно-патріотичного виховання управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

11 Буйбарова Ганна Миколаївна 

Завідувач сектору національно-патріотичного виховання відділу молодіжної політики та національно-патріотичного виховання управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради (декретна відпустка)

12 Луденський-Герасимов Володимир Олексійович

Завідувач сектору національно-патріотичного виховання відділу молодіжної політики та національно-патріотичного виховання управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради (на період декретної відпустки Буйбарової Г. М.)

13 Федоришин Тетяна Вікторівна

Головний спеціаліст сектору національно-патріотичного виховання відділу молодіжної політики та національно-патріотичного виховання управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

Комунальний заклад "Міський дитячо-молодіжний центр" Дніпровської міської ради
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Будинок дитячої творчості" Дніпровської міської ради
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Будинок творчості дітей та юнацтва" Дніпровської міської ради
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацький центр" Дніпровської міської ради
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацький центр художньої та технічної творчості" Дніпровської міської ради
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацький центр "Штурм" Дніпровської міської ради
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Міська станція юних техніків" Дніпровської міської ради
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Міська флотилія юних моряків і річковиків" Дніпровської міської ради
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Міський палац дітей та юнацтва" Дніпровської міської ради
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Палац творчості дітей та юнацтва" Дніпровської міської ради
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Станція юних натуралістів" Дніпровської міської ради
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Станція юних техніків" Дніпровської міської ради
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр дитячої та юнацької творчості" Дніпровської міської ради
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр позашкільної роботи № 1" Дніпровської міської ради
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр позашкільної роботи № 2" Дніпровської міської ради
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр позашкільної роботи № 3" Дніпровської міської ради
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр позашкільної роботи та дитячої творчості "Альтаїр" Дніпровської міської ради
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді" Дніпровської міської ради
Комунальний комплексний позашкільний навчальний заклад "Міський дитячо-юнацький центр "Бригантина" Дніпровської міської ради

ІV. Управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

Начальник управління спорту:
Осипов Олександр Ігорович

Адреса: місто Дніпро, вул. Леоніда Стромцова, 7
Телефон: 749-69-80
Е-mail:
[email protected]

Графік прийому громадян: середа 9:00 - 13:00, четвер 9:00 - 13:00

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік
Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2017 рік

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2018 рік

Співробітники управління спорту:

№ з/п

П.І.Б. Посада
1

Осипов Олександр Ігорович

Начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

2 Сабарня Вероніка Григорівна

Заступник начальника управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

1. Сектор організаційної роботи управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

3 Жос             Марія Геннадіївна

Завідувач сектору організаційної роботи управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

4 Черних Катерина Станіславівна

Спеціаліст 1 категорії сектору організаційної роботи управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

2. Відділ спортивної роботи та спортивної інфраструктури міста управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

5 Макашов Валерій Валерійович

Начальник відділу спортивної роботи та спортивної інфраструктури міста управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

6 Борисова Світлана Юріївна

Заступник начальника відділу спортивної роботи та спортивної інфраструктури міста управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

2.1. Сектор фізичної культури та спорту відділу спортивної роботи та спортивної інфраструктури міста управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

7 Донченко Олександр Васильович

Завідувач сектору фізичної культури та спорту відділу спортивної роботи та спортивної інфраструктури міста управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

2.2. Сектор спортивної інфраструктури міста відділу спортивної роботи та спортивної інфраструктури міста управління спорту департаменту гуманітарної політики
Дніпровської міської ради

8 Лапін           Олег Олександрович

Завідувач сектору спортивної інфраструктури міста відділу спортивної роботи та спортивної інфраструктури міста управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

9 Гречана          Марія            Сергіївна Спеціаліст 1 категорії сектору спортивної інфраструктури міста відділу спортивної роботи та спортивної інфраструктури міста управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

 

 

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа № 2" Дніпровської міської ради
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа № 4" Дніпровської міської ради
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа № 7" Дніпровської міської ради
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа № 8" Дніпровської міської ради
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа № 9" Дніпровської міської ради
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа № 11" Дніпровської міської ради
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа № 12" Дніпровської міської ради
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа № 13" Дніпровської міської ради
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа з воднолижного спорту та вейкбордингу" Дніпровської міської ради
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа з технічних та прикладних видів спорту" Дніпровської міської ради
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа з боксу та єдиноборств" Дніпровської міської ради
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа "Динамо" Дніпровської міської ради
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Міська дитячо-юнацька спортивна школа з водних та веслувальних видів спорту" Дніпровської міської ради
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Міська дитячо-юнацька спортивна школа із зимових видів спорту" Дніпровської міської ради
Комунальний позашкiльний навчальний заклад "Мiська дитячо-юнацька спортивна школа з iгрових видiв спорту" Днiпровської міської ради
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Міська дитячо-юнацька спортивна школа з опорних видів спорту" Дніпровської міської ради
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа" Дніпровської міської ради
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Міська спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву" Дніпровської міської ради
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву № 1" Дніпровської міської ради
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву № 3" Дніпровської міської ради
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву № 5 імені Заслуженого тренера України М. І. Говорунова" Дніпровської міської ради
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву № 6" Дніпровської міської ради
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з бадмінтону імені К. В. Вавілова" Дніпровської міської ради
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з водного поло" Дніпровської міської ради
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з гімнастики художньої" Дніпровської міської ради
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з кінного спорту" Дніпровської міської ради
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з легкої атлетики "Метеор" Дніпровської міської ради

V. Управління організаційної та закупівельної діяльності департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

Начальник управління організаційної та закупівельної діяльності:
Веселов Олег Олександрович

Адреса: місто Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 75А
Телефон: 744-63-14
Е-mail: 
[email protected]

Графік прийому громадян: понеділок 9:00 - 13:00, п'ятниця 14:00 - 16:45

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2017 рік

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2018 рік

Співробітники управління організаційної та закупівельної діяльності:

№ з/п П.І.Б

Посада

1

Веселов            Олег        Олександрович

Начальник управління організаційної та закупівельної діяльності департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

1. Відділ планування закупівельної діяльності управління організаційної та закупівельної діяльності департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

2 Фролов
Павло Іванович

Заступник начальника управління – начальник відділу планування закупівельної діяльності управління організаційної та закупівельної діяльності департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

1.1 Сектор публічних закупівель відділу планування закупівельної діяльності управління організаційної та закупівельної діяльності департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

3 Манаєнкова Катерина Анатоліївна

Головний спеціаліст сектору публічних закупівель відділу планування закупівельної діяльності управління організаційної та закупівельної діяльності департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради (декретна відпустка)

2. Відділ організаційної та кадрової роботи управління організаційної та закупівельної діяльності департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

4 Могильна Оксана Миколаївна

Начальник відділу організаційної та кадрової роботи управління організаційної та закупівельної діяльності департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

5 Тарабанова     Інна         Вікторівна

Заступник начальника відділу організаційної та кадрової роботи управління організаційної та закупівельної діяльності департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

2.1. Сектор кадрової роботи відділу організаційної та кадрової роботи управління організаційної та закупівельної діяльності департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

6 Сектименко Антоніна Михайлівна Завідувач сектору кадрової роботи відділу організаційної та кадрової роботи управління організаційної та закупівельної діяльності департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради
2.2. Сектор організаційної роботи та діловодства відділу організаційної та кадрової роботи управління організаційної та закупівельної діяльності департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради
7 Крупська Маргарита Василівна

Завідувач сектору організаційної роботи та діловодства відділу організаційної та кадрової роботи управління організаційної та закупівельної діяльності департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

8 Іонова   Наталія Леонідівна

Спеціаліст І категорії сектору організаційної роботи та діловодства відділу організаційної та кадрової роботи управління організаційної та закупівельної діяльності департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

VI. Відділ планування та аналізу виконання бюджету департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради
1 Осипова        Дар'я       Сергіївна

Начальник відділу планування та аналізу виконання бюджету департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради (декретна відпустка)

2 Чупина       Марина    Олександрівна

В.о. начальника відділу, заступник начальника відділу планування та аналізу виконання бюджету департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

1. Сектор планування, фінансів, фінансової звітності та контролю виконання бюджету відділу планування та аналізу виконання бюджету департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради
3 Сербіна     Наталія    Вадимівна

Завідувач сектору планування, фінансів, фінансової звітності та контролю виконання бюджету відділу планування та аналізу виконання бюджету департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

4 Устіченко       Яна       Леонідівна

Головний спеціаліст сектору планування, фінансів, фінансової звітності та контролю виконання бюджету відділу планування та аналізу виконання бюджету департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

5 Курносова      Юлія      Анатоліївна

Головний спеціаліст сектору планування, фінансів, фінансової звітності та контролю виконання бюджету відділу планування та аналізу виконання бюджету департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

6 Лисікова           Анна     Михайлівна

Спеціаліст 1 категорії сектору планування, фінансів, фінансової звітності та контролю виконання бюджету відділу планування та аналізу виконання бюджету департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

7 Ільницька Кароліна Олександрівна Головний спеціаліст сектору планування, фінансів, фінансової звітності та контролю виконання бюджету відділу планування та аналізу виконання бюджету департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

VII. Відділ бухгалтерського обліку департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

1 Онуфрієнко Ніна Миколаївна Заступник начальника відділу бухгалтерського обліку департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

1. Сектор бухгалтерського обліку відділу бухгалтерського обліку департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

2 Бондзюк
Ольга Анатоліївна
Завідувач сектору бухгалтерського обліку відділу бухгалтерського обліку департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради
3 Прохода
Лілія Валеріївна

Головний спеціаліст сектору бухгалтерського обліку відділу бухгалтерського обліку департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

4 Кононенко Надія Василівна

Головний спеціаліст сектору бухгалтерського обліку відділу бухгалтерського обліку департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

5 Кримова
Ганна Дмитрівна

Головний спеціаліст сектору бухгалтерського обліку відділу бухгалтерського обліку департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ПРИ ДЕПАРТАМЕНТІ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Адреса:  місто Дніпро, проспект Олександра Поля, 37
Телефон: 732-45-05, 31-65-42, 376-56-14 (15, 16)
E-mail: 
[email protected]

Методичний центр при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

1

Баляй
Світлана
Борисівна

Директор методичного центру при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

2

Саєнко
Олена
Володимирівна

Заступник директора методичного центру при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

3

Грецька
Любов
Іванівна

Методист методичного центру при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

4

Гонтаровська
Наталія
Борисівна

Методист методичного центру при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

5

Башкатова
Любов
Миколаївна

Методист методичного центру при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

6

Бойко
Ірина
Миколаївна

Методист методичного центру при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

7

Горячев
Віктор Костянтинович

Методист методичного центру при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

8

Данілова
Галина
Миколаївна

Методист методичного центру при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

9

Контвіцька
Віра
Станіславівна

Методист методичного центру при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

10

Ложечка
Ірина
Анатоліївна

Методист методичного центру при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

11

Михайличенко Наталія
Василівна

Методист методичного центру при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради (соціальна відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку)

12

Мостова
Віра
Іванівна

Методист методичного центру при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

13

Дегтярьова
Людмила
Леонідівна

Методист методичного центру при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

14

Паук
Світлана
Леонідівна

Методист методичного центру при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

15

Устінова
Тетяна
Петрівна

Методист методичного центру при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

16

Кузічев
Микола
Миколайович

Методист методичного центру при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

17

Василенко
Наталія
Іванівна

Методист методичного центру при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

18

Денисенкова
Тетяна
Миколаївна

Методист методичного центру при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

19

Костенко
Олена
Віталіївна

Методист методичного центру при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

20

Плотник
Лілія
Володимирівна

Методист методичного центру при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

21

Гапонов
Юрій
Іларіонович

Методист методичного центру при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

22

Скрипченко
Оксана
Петрівна

Методист методичного центру при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

23

Саєнко
Альона
Анатоліївна

Методист методичного центру при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

24

Галича
Наталія
Павлівна

Методист методичного центру при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

25

Щербина
Геннадій Валерійович

Інженер-електронік методичного центру при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БУХГАЛТЕРІЯ ПРИ ДЕПАРТАМЕНТІ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Адреса:  місто Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 75А
Телефон: 745-13-24
E-mail: 
[email protected]

 

Централізована бухгалтерія при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

1

Коротун
Наталія Володимирівна

Головний бухгалтер централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

2

Чувпило
Дмитро
Сергійович

Заступник головного бухгалтера централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

Відділ планування та аналізу виконання бюджету централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

3

Чайковська
Тетяна
Миколаївна

Заступник головного бухгалтера з економічних питань – начальник відділу планування та аналізу виконання бюджету централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

4

Шабаліна
Анастасія
Сергіївна

Провідний спеціаліст відділу планування та аналізу виконання бюджету централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

5

Сеніна
Ганна
Валеріївна

Провідний спеціаліст відділу планування та аналізу виконання бюджету централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

6

Погодіна
Марина
Сергіївна

Провідний спеціаліст відділу планування та аналізу виконання бюджету централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

7

Саліженко
Оксана
Петрівна

Провідний спеціаліст відділу планування та аналізу виконання бюджету централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

8

Алексєєнко
Анастасія
Анатоліївна

Провідний спеціаліст відділу планування та аналізу виконання бюджету централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

9

Лоян
Юлія
Володимирівна

Провідний спеціаліст відділу планування та аналізу виконання бюджету централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

10

Новак
Наталія Володимирівна

Провідний спеціаліст відділу планування та аналізу виконання бюджету централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

11

Петровська
Ірина
Володимирівна

Провідний спеціаліст відділу планування та аналізу виконання бюджету централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

Відділ планування закупівельної діяльності централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

12

Пундик
Вікторія Костянтинівна

Провідний спеціаліст відділу планування закупівельної діяльності централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

13

Соклакова
Світлана
Вікторівна

Провідний спеціаліст відділу планування закупівельної діяльності централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

14

Вдовін
Ігор
Олексійович

Спеціаліст 1 категорії відділу планування закупівельної діяльності централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

15

Зіменко
Людмила Олександрівна

Спеціаліст 1 категорії відділу планування закупівельної діяльності централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

16

Гомзякова
Наталія
Олексіївна

Спеціаліст 1 категорії відділу планування закупівельної діяльності централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

17

Самець
Дмитро
Сергійович

Спеціаліст 1 категорії відділу планування закупівельної діяльності централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

Відділ методологічного супроводу і договорів централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

18
Самець
Олена
Володимирівна
 
Начальник відділу методологічного супроводу і договорів централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

19

Масіч
Євгенія Валентинівна

Провідний спеціаліст відділу методологічного супроводу і договорів централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

20

Плюкало
Наталія
Петрівна

Провідний спеціаліст відділу методологічного супроводу і договорів централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

21

Лозовська
Ганна
Станіславівна

Спеціаліст 1 категорії відділу методологічного супроводу і договорів централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

22

Вежбицька
Наталія
Анатоліївна

Спеціаліст 1 категорії відділу методологічного супроводу і договорів централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

23

Трапезніков
Артем
Вячеславович

Спеціаліст 1 категорії відділу методологічного супроводу і договорів централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

Відділ бухгалтерського обліку централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

24

Ситченко
Тетяна
Григорівна

Начальник відділу бухгалтерського обліку централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

25

Козел
Ольга
Василівна

Провідний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

26

Ведмедовська
Олена
Валеріївна

Провідний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

27

Ліневич
Наталія
Миколаївна

Провідний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

28

Кравченко
Людмила
Вікторівна

Провідний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

29

Дуда
Оксана
Миколаївна

Спеціаліст 1 категорії відділу бухгалтерського обліку централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради (декретна відпустка)

30

Беліба
Тетяна
Олексіївна

Спеціаліст 1 категорії відділу бухгалтерського обліку централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради (декретна відпустка)

Фінансовий відділ централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

31

Максимішина
Інна
Григорівна

Заступник головного бухгалтера з фінансових питань – начальник фінансового відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

32

Колісник
Юлія
Олександрівна

Провідний спеціаліст фінансового відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

33

Положай
Оксана
Григорівна

Провідний спеціаліст фінансового відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

34

Дудко
Тетяна
Леонідівна

Провідний спеціаліст фінансового відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

35

Григор
Аліса
Вікторівна

Провідний спеціаліст фінансового відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

36

Євтіхова
Катерина
Вікторівна

Провідний спеціаліст фінансового відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

37

Тараненко
Тетяна Володимирівна

Провідний спеціаліст фінансового відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

38

Колмикова
Ольга
Анатоліївна

Провідний спеціаліст фінансового відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради (декретна відпустка)

39

Балушкіна
Лілія
Олександрівна

Провідний спеціаліст фінансового відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради (на період декретної відпустки Колмикової О. А.)

40

Ляхова
Валентина
Іванівна

Спеціаліст 1 категорії фінансового відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

41

Смірнова
Оксана
Анатоліївна

Спеціаліст 1 категорії фінансового відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

42

Горач
Юлія
Олександрівна

Спеціаліст 1 категорії фінансового відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

43

Шебанова
Наталія Олександрівна

Спеціаліст 1 категорії фінансового відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

44

Гламазда
Олена Олександрівна

Спеціаліст 1 категорії фінансового відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради (декретна відпустка)

Сектор каса фінансового відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

45

Лізенко
Ірина
Миколаївна

Завідувач сектору каса фінансового відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

46

Трет’якова
Євгенія
Віталіївна

Провідний спеціаліст сектору каса фінансового відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

47

Калькова
Тетяна
Сергіївна

Спеціаліст 1 категорії сектору каса фінансового відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

48

Бочарнікова
Тетяна
Юріївна

Спеціаліст 1 категорії сектору каса фінансового відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

49

Авдонькіна
Ріта
Петрівна

Спеціаліст 1 категорії сектору каса фінансового відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

50

Бойко
Людмила Володимирівна

Спеціаліст 1 категорії сектору каса фінансового відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

Відділ енергозабезпечення, комунальних послуг та телекомунікацій централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

51

Команов
Геннадій Володимирович

Начальник відділу енергозабезпечення, комунальних послуг та телекомунікацій централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

52

Степанюк
Яна
Сергіївна

Провідний спеціаліст відділу енергозабезпечення, комунальних послуг та телекомунікацій централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

53

Потапенко
Тетяна Олександрівна

Провідний спеціаліст відділу енергозабезпечення, комунальних послуг та телекомунікацій централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

54

Суворова
Ольга
Юріївна

Спеціаліст 1 категорії відділу енергозабезпечення, комунальних послуг та телекомунікацій централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

55

Арутюнян
Галина
Вікторівна

Спеціаліст 1 категорії відділу енергозабезпечення, комунальних послуг та телекомунікацій централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

 

Відділ централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 1 (закладів освіти Амур-Нижньодніпровського та Індустріального районів)

1

Матвієнко
Вікторія
Петрівна

Начальник відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 1 (закладів освіти Амур-Нижньодніпровського та Індустріального районів)

2

Пукас
Наталія Володимирівна

Заступник начальника відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 1 (закладів освіти Амур-Нижньодніпровського та Індустріального районів)

Сектор економічних питань

3

Щеглакова
Світлана Вікторівна

Провідний спеціаліст сектору економічних питань відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 1 (закладів освіти Амур-Нижньодніпровського та Індустріального районів)

4

Сідаш
Тамара Миколаївна

Провідний спеціаліст сектору економічних питань відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 1 (закладів освіти Амур-Нижньодніпровського та Індустріального районів)

Сектор звітності

5

Кукушкіна
Марина
Євгенівна

Провідний спеціаліст сектору економічних питань відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 1 (закладів освіти Амур-Нижньодніпровського та Індустріального районів)

6

Миронова
Юлія
Олегівна

Провідний спеціаліст сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 1 (закладів освіти Амур-Нижньодніпровського та Індустріального районів)

7

Самойленко
Юлія
Василівна

Провідний спеціаліст сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 1 (закладів освіти Амур-Нижньодніпровського та Індустріального районів) (декретна відпустка)

8

Сідак
Валентина Семенівна

Провідний спеціаліст сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 1 (закладів освіти Амур-Нижньодніпровського та Індустріального районів)

9

Ганнич
Оксана Олександрівна

Спеціаліст 1 категорії сектору звітності відділу централізованої бухгалте-рії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 1 (закладів освіти Амур-Нижньодніпровського та Індустріального районів)

10

Брижа
Ольга Анатоліївна

Спеціаліст 1 категорії сектору звітності відділу централізованої бухгалте-рії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 1 (закладів освіти Амур-Нижньодніпровського та Індустріального районів)

11

Маркович
Валентина Іванівна

Спеціаліст 1 категорії сектору звітності відділу централізованої бухгалте-рії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 1 (закладів освіти Амур-Нижньодніпровського та Індустріального районів)

12

Єрьоміна
Лілія
Дмитрівна

Спеціаліст 1 категорії сектору звітності відділу централізованої бухгалте-рії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 1 (закладів освіти Амур-Нижньодніпровського та Індустріального районів)

13

Савченко
Тетяна Олександрівна

Спеціаліст 1 категорії сектору звітності відділу централізованої бухгалте-рії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 1 (закладів освіти Амур-Нижньодніпровського та Індустріального районів)

14

Карпенко
Олена Валентинівна

Спеціаліст 1 категорії сектору звітності відділу централізованої бухгалте-рії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 1 (закладів освіти Амур-Нижньодніпровського та Індустріального районів)

15

Матвієнко
Лариса
Іванівна

Спеціаліст 1 категорії сектору звітності відділу централізованої бухгалте-рії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 1 (закладів освіти Амур-Нижньодніпровського та Індустріального районів)

16

Федорова
Надія
Вікторівна

Спеціаліст 1 категорії сектору звітності відділу централізованої бухгалте-рії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 1 (закладів освіти Амур-Нижньодніпровського та Індустріального районів) (декретна відпустка)

17 Кузіна
Ольга
Вікторівна
Спеціаліст 1 категорії сектору звітності відділу централізованої бухгалте-рії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 1 (закладів освіти Амур-Нижньодніпровського та Індустріального районів) 

Фінансовий сектор

18

Жукова
Наталія Григорівна

Провідний спеціаліст фінансового сектору відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 1 (закладів освіти Амур-Нижньодніпровського та Індустріального районів)

19

Кутало
Наталія Віталіївна

Провідний спеціаліст фінансового сектору відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 1 (закладів освіти Амур-Нижньодніпровського та Індустріального районів)

20

Олійник
Любов Вікторівна

Провідний спеціаліст фінансового сектору відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 1 (закладів освіти Амур-Нижньодніпровського та Індустріального районів)

21

Вінник
Тетяна
Янівна

Спеціаліст 1 категорії фінансового сектору відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 1 (закладів освіти Амур-Нижньодніпровського та Індустріального районів)

22

Громова
Мирослава
Олексіївна

Спеціаліст 1 категорії фінансового сектору відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 1 (закладів освіти Амур-Нижньодніпровського та Індустріального районів)

23

Айнатаєва
Ірина
Юріївна

Спеціаліст 1 категорії фінансового сектору відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 1 (закладів освіти Амур-Нижньодніпровського та Індустріального районів)

24

Багрій
Оксана Вікторівна

Спеціаліст 1 категорії фінансового сектору відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 1 (закладів освіти Амур-Нижньодніпровського та Індустріального районів) (декретна відпустка)

25

Базиленко
Валентина Іванівна

Спеціаліст 1 категорії фінансового сектору відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 1 (закладів освіти Амур-Нижньодніпровського та Індустріального районів) (на період декретної відпустки Багрій О. В.)

 

Відділ централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 2 (закладів освіти Новокодацького та Чечелівського районів)

1

Мітіна
Євгенія Олександрівна

Начальник відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 2 (закладів освіти Новокодацького та Чечелівського районів)

2

Батіна
Ірина Олександрівна

Заступник начальника відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 2 (закладів освіти Новокодацького та Чечелівського районів)

Сектор економічних питань

3

Зливко
Ася
Миколаївна

Провідний спеціаліст сектору економічних питань відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 2 (закладів освіти Новокодацького та Чечелівського районів)

4

Бабенко
Людмила Леонідівна

Провідний спеціаліст сектору економічних питань відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 2 (закладів освіти Новокодацького та Чечелівського районів)

5 Анжин
Оксана
Григорівна
Спеціаліст 1 категорії сектору економічних питань відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 2 (закладів освіти Новокодацького та Чечелівського районів)

Сектор звітності

6

Буневич
Інна
Миколаївна

Провідний спеціаліст сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 2 (закладів освіти Новокодацького та Чечелівського районів)

7

Власова
Тамара
Іванівна

Провідний спеціаліст сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 2 (закладів освіти Новокодацького та Чечелівського районів)

8

Романцова
Антоніна
Іванівна

Провідний спеціаліст сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 2 (закладів освіти Новокодацького та Чечелівського районів)

9

Дудка
Світлана Вікторівна

Провідний спеціаліст сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 2 (закладів освіти Новокодацького та Чечелівського районів)

10

Гончарова
Наталія Анатоліївна

Спеціаліст 1 категорії сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 2 (закладів освіти Новокодацького та Чечелівського районів)

11

Губіна
Вікторія Сергіївна

Спеціаліст 1 категорії сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 2 (закладів освіти Новокодацького та Чечелівського районів)

12

Захарчук
Руслана Леонідівна

Спеціаліст 1 категорії сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 2 (закладів освіти Новокодацького та Чечелівського районів)

13

Карпова
Наталія Олексіївна

Спеціаліст 1 категорії сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 2 (закладів освіти Новокодацького та Чечелівського районів)

14

Лоян
Тетяна
Іванівна

Спеціаліст 1 категорії сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 2 (закладів освіти Новокодацького та Чечелівського районів)

15

Москальова
Світлана
Ісаївна

Спеціаліст 1 категорії сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 2 (закладів освіти Новокодацького та Чечелівського районів)

16

Норенко
Вікторія Володимирівна

Спеціаліст 1 категорії сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 2 (закладів освіти Новокодацького та Чечелівського районів)

17

Способкова
Людмила Григорівна

Спеціаліст 1 категорії сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 2 (закладів освіти Новокодацького та Чечелівського районів)

18

Удовицька
Тетяна Ярославівна

Спеціаліст 1 категорії сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 2 (закладів освіти Новокодацького та Чечелівського районів)

19

Цирулик
Валентина Анатоліївна

Спеціаліст 1 категорії сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 2 (закладів освіти Новокодацького та Чечелівського районів)

20

Клименко
Олена
Віталіївна

Спеціаліст 1 категорії сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 2 (закладів освіти Новокодацького та Чечелівського районів)

21

Кравченко
Тетяна Олександрівна

Спеціаліст 1 категорії сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 2 (закладів освіти Новокодацького та Чечелівського районів)

22

Рижанкова
Ольга
Вікторівна

Спеціаліст 1 категорії сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 2 (закладів освіти Новокодацького та Чечелівського районів)

Фінансовий сектор

23

Чернишева
Анна
Вікторівна

Провідний спеціаліст фінансового сектору відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 2 (закладів освіти Новокодацького та Чечелівського районів)

24

Шмуляєва
Алла Костянтинівна

Спеціаліст 1 категорії фінансового сектору відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 2 (закладів освіти Новокодацького та Чечелівського районів)

25

Казакова
Олена Анатоліївна

Спеціаліст 1 категорії фінансового сектору відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 2 (закладів освіти Новокодацького та Чечелівського районів)

26

Коротєєва
Лариса
Федорівна

Спеціаліст 1 категорії фінансового сектору відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 2 (закладів освіти Новокодацького та Чечелівського районів)

27

Кротюк
Любов Михайлівна

Спеціаліст 1 категорії фінансового сектору відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 2 (закладів освіти Новокодацького та Чечелівського районів)

28

Нестеренко
Ганна
Петрівна

Спеціаліст 1 категорії фінансового сектору відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 2 (закладів освіти Новокодацького та Чечелівського районів)

29

Чумак
Світлана
Юріївна

Спеціаліст 1 категорії фінансового сектору відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 2 (закладів освіти Новокодацького та Чечелівського районів)

30

Стреха
Катерина Філатівна

Спеціаліст 1 категорії фінансового сектору відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 2 (закладів освіти Новокодацького та Чечелівського районів)

31

Бахмат
Тетяна Григорівна

Спеціаліст 1 категорії фінансового сектору відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 2 (закладів освіти Новокодацького та Чечелівського районів)

32

Шерстюк
Валентина Миколаївна

Спеціаліст 1 категорії фінансового сектору відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 2 (закладів освіти Новокодацького та Чечелівського районів)

33

Кругла
Ліна
Василівна

Спеціаліст 1 категорії фінансового сектору відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 2 (закладів освіти Новокодацького та Чечелівського районів)

34

Коваленко
Ольга
Іванівна

Спеціаліст 1 категорії фінансового сектору відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 2 (закладів освіти Новокодацького та Чечелівського районів)

 

Відділ централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 3 (закладів освіти Шевченківського та Центрального районів)

1

Терехова
Тетяна
Миколаївна

Начальник відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 3 (закладів освіти Шевченківського та Центрального районів)

2

Бебешко
Ірина
Вікторівна

Заступник начальника відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 3 (закладів освіти Шевченківського та Центрального районів)

Сектор економічних питань

3

Поліщук
Сергій Анатолійович

Провідний спеціаліст сектору економічних питань відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 3 (закладів освіти Шевченківського та Центрального районів)

4

Цегельник
Наталя Вячеславівна

Провідний спеціаліст сектору економічних питань відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 3 (закладів освіти Шевченківського та Центрального районів)

Сектор звітності

5

Клименко
Людмила Євгеніївна

Провідний спеціаліст сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 3 (закладів освіти Шевченківського та Центрального районів)

6

Рябінчук
Оксана
Анатоліївна

Провідний спеціаліст сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 3 (закладів освіти Шевченківського та Центрального районів)

7

Дзюбенко Валентина
Іванівна

Провідний спеціаліст сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 3 (закладів освіти Шевченківського та Центрального районів)

8

Бутенко
Ірина
Петрівна

Спеціаліст 1 категорії сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 3 (закладів освіти Шевченківського та Центрального районів)

9

Грідіна
Ольга
Олексіївна 

Спеціаліст 1 категорії сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 3 (закладів освіти Шевченківського та Центрального районів)

10

Ільканич
Тетяна
Василівна

Спеціаліст 1 категорії сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 3 (закладів освіти Шевченківського та Центрального районів)

11

Сєдих
Олена
Михайлівна

Спеціаліст 1 категорії сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 3 (закладів освіти Шевченківського та Центрального районів)

12

Шевчик
Вікторія Володимирівна

Спеціаліст 1 категорії сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 3 (закладів освіти Шевченківського та Центрального районів)

13

Варфоломєєва
Валентина Василівна

Спеціаліст 1 категорії сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 3 (закладів освіти Шевченківського та Центрального районів)

14

Врублівська
Олена
Юріївна

Спеціаліст 1 категорії сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 3 (закладів освіти Шевченківського та Центрального районів)

15

Савченко
Анжела
Валеріївна

Спеціаліст 1 категорії сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 3 (закладів освіти Шевченківського та Центрального районів)

16

Трегуб
Наталія
Вікторівна

Спеціаліст 1 категорії сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 3 (закладів освіти Шевченківського та Центрального районів)

17

Бакіна
Світлана Костянтинівна

Спеціаліст 1 категорії сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 3 (закладів освіти Шевченківського та Центрального районів) (декретна відпустка)

18

Богданова
Карина Миколаївна

Спеціаліст 1 категорії сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 3 (закладів освіти Шевченківського та Центрального районів)

19

Шарлан
Людмила Володимирівна

Спеціаліст 1 категорії сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 3 (закладів освіти Шевченківського та Центрального районів)

Фінансовий сектор

20

Красношлик
Яна
Юріївна

Спеціаліст 1 категорії фінансового сектору відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 3 (закладів освіти Шевченківського та Центрального районів) (декретна відпустка)

21

Остапенко
Галина Миколаївна

Спеціаліст 1 категорії фінансового сектору відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 3 (закладів освіти Шевченківського та Центрального районів) (на період декретної відпустки Красношлик Я. Ю.)

22

Рудська
Ольга
Сергіївна

Спеціаліст 1 категорії фінансового сектору відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 3 (закладів освіти Шевченківського та Центрального районів)

23

Денисенко
Ольга
Сергіївна

Спеціаліст 1 категорії фінансового сектору відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 3 (закладів освіти Шевченківського та Центрального районів)

24

Рябчий
Ірина
Петрівна

Спеціаліст 1 категорії фінансового сектору відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 3 (закладів освіти Шевченківського та Центрального районів)

25

Семенова
Тетяна
Петрівна

Спеціаліст 1 категорії фінансового сектору відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 3 (закладів освіти Шевченківського та Центрального районів)

26

Северін
Жанна
Іванівна

Спеціаліст 1 категорії фінансового сектору відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 3 (закладів освіти Шевченківського та Центрального районів)

 

Відділ централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 4 (закладів освіти Самарського району)

1

Залюбченко
Тетяна Григорівна

Начальник відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 4 (закладів освіти Самарського району)

Сектор економічних питань

2

Бескостна
Олена Анатоліївна

Провідний спеціаліст сектору економічних питань відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 4 (закладів освіти Самарського району)

3

Панчишин
Світлана Вікторівна

Спеціаліст 1 категорії сектору економічних питань відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 4 (закладів освіти Самарського району) (декретна відпустка)

4

Кривенко
Ірина
Василівна

Спеціаліст 1 категорії сектору економічних питань відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 4 (закладів освіти Самарського району) (на період декретної відпустки    Панчишин С. В.)

Сектор звітності

5

Роденко
Наталія Володимирівна

Провідний спеціаліст сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 4 (закладів освіти Самарського району)

6

Котенко
Лариса
Петрівна

Спеціаліст 1 категорії сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 4 (закладів освіти Самарського району)

7

Саприкіна
Юлія Костянтинівна

Спеціаліст 1 категорії сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 4 (закладів освіти Самарського району)

8

Бандурович
Наталія Станіславівна

Спеціаліст 1 категорії сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 4 (закладів освіти Самарського району) (декретна відпустка)

9

Амеліна
Оксана
Сергіївна

Спеціаліст 1 категорії сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 4 (закладів освіти Самарського району) (декретна відпустка)

10

Казинкіна
Валентина Петрівна

Спеціаліст 1 категорії сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 4 (закладів освіти Самарського району) (на період декретної відпустки основного працівника Амеліної О. С.)

Фінансовий сектор

11

Макарова
Олена Анатоліївна

Провідний спеціаліст фінансового сектору відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 4 (закладів освіти Самарського району)

12

Тернова
Тетяна
Євгенівна

Спеціаліст 1 категорії фінансового сектору відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 4 (закладів освіти Самарського району)

13

Панкова
Любов Миколаївна

Спеціаліст 1 категорії фінансового сектору відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 4 (закладів освіти Самарського району)

14

Міренкова
Руслана Миколаївна

Спеціаліст 1 категорії фінансового сектору відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 4 (закладів освіти Самарського району)

15

Знанецька
Людмила Анатоліївна

Спеціаліст 1 категорії фінансового сектору відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 4 (закладів освіти Самарського району)

16

Ващенко
Ірина Олександрівна

Спеціаліст 1 категорії фінансового сектору відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 4 (закладів освіти Самарського району)

 

Відділ централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 5 (закладів освіти Соборного району)

1

Гаврюшина Валентина Михайлівна

Начальник відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 5 (закладів освіти Соборного району)

Сектор економічних питань

2

Левенець
Вікторія Володимирівна

Провідний спеціаліст сектору економічних питань відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 5 (закладів освіти Соборного району)

3

Доля
Ніна
Василівна

Провідний спеціаліст сектору економічних питань відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 5 (закладів освіти Соборного району)

Сектор звітності

4

Солона
Любов
Олексіївна

Провідний спеціаліст сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 5 (закладів освіти Соборного району)

5

Кривоносова
Галина
Павлівна

Провідний спеціаліст сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 5 (закладів освіти Соборного району)

6

Д’яченко
Любов
Григорівна

Провідний спеціаліст сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 5 (закладів освіти Соборного району)

7

Чернявська
Ганна
Миколаївна

Провідний спеціаліст сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 5 (закладів освіти Соборного району)

8

Ступник
Катерина
Дмитрівна

Спеціаліст 1 категорії сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 5 (закладів освіти Соборного району)

9

Ковальова
Марина
Петрівна

Спеціаліст 1 категорії сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 5 (закладів освіти Соборного району)

10

Граждан
Наталія
Петрівна

Спеціаліст 1 категорії сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 5 (закладів освіти Соборного району)

11

Білашенко
Наталка
Едуардівна

Спеціаліст 1 категорії сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 5 (закладів освіти Соборного району)

12

Лабза
Лариса
Євгенівна

Спеціаліст 1 категорії сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 5 (закладів освіти Соборного району)

13

Лігерко
Вікторія
Іванівна

Спеціаліст 1 категорії сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 5 (закладів освіти Соборного району)

14

Гуртова
Антоніна Миколаївна

Спеціаліст 1 категорії сектору звітності відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 5 (закладів освіти Соборного району)

Фінансовий сектор

15

Боброва
Раїса
Павлівна

Провідний спеціаліст фінансового сектору відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 5 (закладів освіти Соборного району)

16

Барисевич
Людмила Олександрівна

Спеціаліст 1 категорії фінансового сектору відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 5 (закладів освіти Соборного району)

17

Черкашина
Марина Олександрівна

Спеціаліст 1 категорії фінансового сектору відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 5 (закладів освіти Соборного району)

18

Гаріна
Оксана
Михайлівна

Спеціаліст 1 категорії фінансового сектору відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 5 (закладів освіти Соборного району) (декретна відпустка)

19

Бондар
Ніна
Олександрівна

Спеціаліст 1 категорії фінансового сектору відділу централізованої бухгалтерії при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 5 (закладів освіти Соборного району) (на період декретної відпустки основного працівника Гаріної О. М.)

 

ВІДДІЛ ТЕХНІЧНОГО НАГЛЯДУ ПРИ ДЕПАРТАМЕНТІ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Адреса:  місто Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 105
Телефон: 744-63-14
E-mail:
[email protected]

Відділ технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

1

Діхтяренко
Ірина
Миколаївна

Начальник відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради (декретна відпустка)

2

Аджимян
Олександр Рафікович

В. о. начальника відділу, заступник начальника відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

3

Овчинніков
Антон Володимирович

Заступник начальника відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

Сектор діловодства відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

4

Пухальська
Ольга
Андріївна

Завідувач сектору діловодства відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

5

Біленко
Ольга
Валеріївна

Провідний спеціаліст сектору діловодства відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради (декретна відпустка)

6

Феськова
Євгенія Олександрівна

Спеціаліст 1 категорії сектору діловодства відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради (декретна відпустка)

Сектор договірних відносин (юристи) відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

7

Авдєєва
Оксана
Федорівна

Завідувач сектору договірних відносин відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради (декретна відпустка)

8

Мірошнікова
Раїса
Іванівна

Провідний спеціаліст сектору договірних відносин відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

9

Обуховська
Кристина
Анатоліївна

Спеціаліст 1 категорії сектору договірних відносин відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

10

Музичкіна
Олена
Сергіївна

Спеціаліст 1 категорії сектору договірних відносин відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради (декретна відпустка)

Сектор капітального будівництва та ремонту відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

11

Вороніна
Галина
Іллівна

Завідувач сектору капітального будівництва та ремонту відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

12

Дудніченко
Лариса
Петрівна

Провідний спеціаліст сектору капітального будівництва та ремонту відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

13

Єгорова
Тамара
Афанасіївна

Спеціаліст 1 категорії сектору капітального будівництва та ремонту відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

14

Чумак
Владислав
Сергійович

Спеціаліст 1 категорії сектору капітального будівництва та ремонту відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

15

Хоменко
Анатолій Анатолійович

Спеціаліст 1 категорії сектору капітального будівництва та ремонту відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

16

Петровська
Людмила
Павлівна

Спеціаліст 1 категорії сектору капітального будівництва та ремонту відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

17

Чайковський
Віталій
Леонтійович

Спеціаліст 1 категорії сектору капітального будівництва та ремонту відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

Сектор інженерних мереж відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

18

Коренюк
Марина
Іванівна

Завідувач сектору інженерних мереж відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

19

Івченко
Марина
Анатоліївна

Провідний спеціаліст сектору інженерних мереж відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

20

Болквадзе
Нана
Дмитрівна

Спеціаліст 1 категорії сектору інженерних мереж відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

21

Зібарєва
Наталія Олександрівна

Спеціаліст 1 категорії сектору інженерних мереж відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

22

Совков
Олександр Вікторович

Спеціаліст 1 категорії сектору інженерних мереж відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

23

Матусевич
Валентина
Юріївна

Спеціаліст 1 категорії сектору інженерних мереж відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

Сектор контролю за роботою закладів відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

24

Руденко
Наталія
Дмитрівна

Завідувач сектору контролю за роботою закладів відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

25

Буханець
Надія
Сергіївна

Спеціаліст 1 категорії сектору контролю за роботою закладів відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради (декретна відпустка)

26

Кумпан
Ольга
Віталіївна

Спеціаліст 1 категорії сектору контролю за роботою закладів відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради (декретна відпустка)

Сектор обліку та оснащення будівель відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

27

Лісогор
Сергій
Вікторович

Завідувач сектору обліку та оснащення будівель відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

28

Перегудова
Ганна
Петрівна

Провідний спеціаліст сектору обліку та оснащення будівель відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

29

Біла
Ірина
Олександрівна

Спеціаліст 1 категорії сектору обліку та оснащення будівель відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

30

Шило
Ангеліна
Миколаївна

Спеціаліст 1 категорії сектору обліку та оснащення будівель відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

31

Назаренко
Наталія Володимирівна

Спеціаліст 1 категорії сектору обліку та оснащення будівель відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

32 Рожко
Олена
Олександрівна
Спеціаліст 1 категорії сектору обліку та оснащення будівель відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

Сектор планування та економічного аналізу відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

33

Товт
Анастасія
Ігорівна

Завідувач сектору планування та економічного аналізу відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

34

Вальчук
Тетяна
Олександрівна

Провідний спеціаліст сектору планування та економічного аналізу відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

35

Никифорова
Валерія
Сергіївна

Спеціаліст 1 категорії сектору планування та економічного аналізу відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

36

Кармазіна
Марина
Петрівна

Спеціаліст 1 категорії сектору планування та економічного аналізу відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

Сектор закупівель відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

37

Хмеловський
Рустам Камаладінович

Завідувач сектору закупівель відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

38

Захарченко
Ольга
Олександрівна

Провідний спеціаліст сектору закупівель відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради (декретна відпустка)

39

Аленіна
Жанна
Василівна

Спеціаліст 1 категорії сектору закупівель відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

40

Варга
Ірина
Василівна

Спеціаліст 1 категорії сектору закупівель відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради

 

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.