На кінцевих зупинках автобусів у Дніпрі автоперевізники висадили молоді дерева

Перевізники Дніпра вичистили території кінцевих зупинок, а також висадили там молоді клени, липи та каштани.

Розпочали з житломасиву Перемога, а саме – з провулку Добровольців. «Біля кожної кінцевої зупинки висадили 6–8 дерев. Водії власноруч копали ями та висаджували. У нас це клени та липи», – розповів Євген Герасименко, гендиректор АТП «Технополіс». Радіють новим насадженням і місцеві мешканці. «Я вважаю, що такий підхід правильний, бо треба озеленювати місто. Я особисто навіть поливатиму деревця», – поділилася містянка Ольга.

А вже на житломасиві Тополя вирішили засадити каштанами ділянку біля кінцевої 40-го маршруту. Разом з водіями наводив лад і гендиректор АТП «Зігфрід-М» Олександр Мірошниченко: «Ми спеціально закрили коріння дерев мішковиною, щоб краще прижилися. Бажаємо зробити внесок в озеленення міста, і щоб пасажирам було зручно влітку очікувати транспорт».

«Тримати в належному стані кінцеві зупинки повинні перевізники за пунктом у договорі, який укладений з департаментом транспорту. А от озеленення – власна ініціатива автотранспортників, вона вже продовжується третій рік поспіль. Вони власним коштом закуповують насадження», – розповів заступник директора департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Олександр Лещенко. 

До озеленення долучились перевізники таких компаній: «Ігрек», «Зігфрід-М», «Технополіс», «Автотранссервіс» та «Карлссон».

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.