Впевнена перемога: Бориса Філатова підтримали 80,61% дніпрян у другому турі виборів міського голови

Чинний міський голова Дніпра Борис Філатов здобув впевнену перемогу в другому турі виборів мера. За результатами опрацювання 100% протоколів Борис Філатов набрав 80,61% голосів дніпрян, випередивши свого конкурента більше ніж у чотири рази. Про це під час брифінгу 23 листопада повідомив секретар міської ради Олександр Санжара.

«Городяни голосують за впевнений розвиток міста, за ті процеси, які відбувалися останні п’ять років, і це величезний запас довіри від дніпрян. Ми бачимо, що і у першому турі розрив між кандидатами був більше, ніж у чотири рази, у другому турі те саме. Гірко розуміти, що другий тур фактично був не потрібен, бо містяни ще в першому турі визначилися зі своїм вибором. Тож другий тур став витратою бюджетних коштів та сил людей, які працювали у виборчих комісіях та передвиборчих штабах», - зазначив Олександр Санжара.

Як зазначив Олександр Санжара, під час виборів застосовувалися брудні технології: на передвиборчих зустрічах з мешканцями Дніпра у Бориса Філатова стріляли зеленкою з пейнтбольної рушниці, на зустрічах були присутні люди, які перешкоджали здійсненню виборчого права. «За два тижні до виборів почалося масштабне скуповування голосів виборців. Мене особисто запросили у якісь групи у Telegram та Viber. Навіть якщо мій номер отримав запрошення, можна припустити, що фактично кожен мешканець Дніпра отримав таку пропозицію. До першого туру фігурувала сума від 400 до 600 гривень, у другому турі вона виросла до 1,5 грн за голос. Найбільшим і найчастішим порушенням на виборах у другому турі було фотографування виборчого бюлетеню. Дніпряни повинні розуміти, що продаючи свій голос на виборах, вони продають своє майбутнє!», - наголосив секретар міської ради.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.