У Дніпрі встановлено нові зупинки громадського транспорту на житлових масивах

У Дніпрі встановлено нові зупинки громадського транспорту в передмісті на житлових масивах Парус-1 та Лівобережний-3. Зазначимо, що усі зупиночні комплекси обрані та систематизовані за зверненням місцевих мешканців.

Так, на Набережній Заводській,106 навпроти будинку тролейбусної зупинки не було, і мешканцям житлового масиву Парус-1 було незручно користуватися громадським транспортом. Наразі зупинка облаштована тактильною плиткою, пандусами, тротуарною плиткою, обмежувальними стовпчиками та освітленням. Окрім цього, на території навколо зупинки висадили газон.

«Реконструкцію зупинкового комплексу здійснено в рамках великого проєкту з їх встановлення по всьому місту. Було здійснено проєктування згідно з будівельними нормами. Зупинки усі типові, але з урахуванням місцевості вони адаптуються», - розповів директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Ігор Маковцев.

Місцева мешканка Тетяна Євстратова задоволена новою зупинкою і згадує, що раніше територія була занедбаною: «Тут раніше були якісь кіоски, а сьогодні нова зупинка. Я бачу, що місто дійсно покращується, оновлюється та стає більш зручним для дніпрян».

Те, що зупинка необхідна, зазначив і дніпрянин Сергій: «Раніше тут були кіоски, і громадський транспорт було важко зупинити, бо тут не було офіційної зупинки. Ми вдячні, що тепер вона в нас є, для нас це важливо».

Вероніка Івашко вважає, що така зупинка є безпечною: «Машини не будуть виїжджати на зупинку. Зручно, що є навіс та лави, на яких можна спокійно чекати свій транспорт. Дуже добре, що така зупинка тепер є».

На житловому масиві Лівобережний-3, за адресою проспект Миру,19 у провулку Фестивальному облаштовано новий зупиночний комплекс. На цьому місті була стара зупинка, до якої навіть не могли під’їхати тролейбуси.

«Ми облаштували велику платформу для висадки пасажирів довжиною понад 30 метрів. Увесь комплекс укомплектований навісом, тактильною плиткою і стовпчиками для безпеки», - зазначив головний інженер КП «Дніпротранскомплекс» Віталій Шаповалов.

Зупиночним комплексом задоволені місцеві мешканці. Так, дніпрянка Лариса зазначила, що очікувати транспорт тепер комфортно: «Можна захиститися від сонця і дощу. Також багнюки не буде завдяки вкладеній тротуарній плитці».

Задоволена і вдячна за зупинку дніпрянка Алла: «Тут колись була зупинка, але дуже занедбана. Чудово, що тепер є оновлена, сучасна та зручна зупинка».

Олександр Довмат також згадав, що раніше тут нічого не було і те, що зупинка була необхідна: «Тепер зручно чекати транспорт. Дякую за створення зручних умов для нас, місцевих мешканців».

Зазначимо, що у місті за останні два місяці коштами міського бюджету встановлено 21 зупинку. За весь рік в місті з’явилося 58 зупиночних комплексів. За останні два роки облаштовано понад 160 зупиночних комплексів для зручності користування громадським транспортом. До кінця року заплановано встановити ще вісім зупинок, шість з яких - із залученням інвесторів і дві - за кошти міського бюджету.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.