Як виглядатиме вулиця Яворницького після реконструкції

У Дніпрі готуються до реконструкції вул. Яворницького. Вона стане пішохідною, там встановлять лавки та висадять 65 двадцятирічних дубів, а також майже 6,5 тис. кущів. Наразі тривають підготовчі роботи для заміни підземних комунікацій та проходить планове видалення аварійних дерев.

«За актом обстеження, 75 з 95 розташованих тут дерев виявились аварійними та становили небезпеку – під час поривів вітру вони могли впасти та зіпсувати майно, мережі або завдати шкоди здоров’ю людей. У плані реконструкції передбачено на цій вулиці висадити 65 двадцятирічних дубів, які вже є великими, сформованими деревами, що даватимуть тінь», - зазначив головний спеціаліст відділу із забезпечення діяльності міського голови та його заступників Антон Андрієнко.

«Якщо дерево сухе – його потрібно спилювати, бо воно може впасти на людину. У мене, наприклад, був такий випадок, що я їду в маршрутці, а на неї падає сухе дерево. Тож такі оновлення вважаю необхідними та корисними», - говорить мешканець Дніпра Ростислав.

«Це правильно, тому що дерева періодично потрібно оздоровлювати», - говорить мешканка Дніпра Галина.

Після заміни мереж на вул. Яворницького покладуть тротуарну плитку, оновлять освітлення, встановлять лавки, обладнають зелені острівці. Вулицю реконструюють з урахуванням елементів доступності. Оновлення вул. Яворницького – одна з частин великого проєкту із розширення пішохідних зон у місті.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.