Перейти в кабінетКабінет мешканця
Дніпра

Нагородження найкращих спортсменів, призерів чемпіонатів і Кубків світу та Європи з олімпійських видів спорту серед дорослих у 2019 році

02 грудня об 11-30 у приміщенні Дніпровської міської ради (просп. Д. Яворницького, 75, 7 поверх, біла зала)- нагородження найкращих спортсменів, призерів чемпіонатів і Кубків світу та Європи  з олімпійських видів спорту серед дорослих у 2019 році. Участь у заході візьме міський голова Борис Філатов, який вручить грошові сертифікати.

Довідка:

СПИСОК ОСІБ запрошених на нагородження найкращих спортсменів, призерів чемпіонатів і кубків світу та Європи  з олімпійських видів спорту серед дорослих 2019 року

1.

Нікішин

Богдан

завоював срібло у командній першості чемпіонату світу з фехтування-2019, який проходив з 15 по 23 липня в Будапешті. У фіналі українські шпажисти зустрілися з командою з Франції, та у напруженій боротьбі вибороли друге місце чемпіонату.

Отримує грошовий сертифікат на суму 30 тис грн

1.

Коженкова

Анастасія

завоювала бронзову медаль чемпіонату Європи з академічного веслування у складі жіночого екіпажу четвірки парної. Чемпіонат Європи проходив в швейцарському місті Люцерн з 31 травня по 2 червня.

Отримує грошовий сертифікат на суму 22 тис грн

1.

Ридванський

Владислав

6 серпня у британському місті Бат став срібним призером чемпіонату Європи з сучасного п'ятиборства у континентальній першості в естафеті,  набравши 1489 очок.

1.

Мачутадзе

Нодар

виборов срібну винагороду на Кубку Європи з дзюдо серед чоловіків, у Братиславі 7 і 8 вересня.

Отримує грошовий сертифікат на суму 10 тис грн

1.

Панько

Федір

став бронзовим призерам Кубка Європи, який відбувся в румунському місті Клуж-Напока. Спортсмен виступав у ваговій категорії понад 100 кг

1.

Міфтахутдінова

Діна Артурівна  обласної школи вищої спортивної майстерності отримує замість:

Черноколенко Анастасії та

Говорова Андрія

Черноколенко Анастасія виборола бронзову винагороду чемпіонату Європи серед жінок з боксу  у ваговій категорії до 81 кг, який проходив з 24 серпня по 1 вересня у іспанському місті Алькобендас. Спортсменка не має можливості бути присутньою на заході у зв’язку зі зборами.

Говоров Андрій виборов золото на Кубку світу з плавання серед чоловіків на дистанції 50 м батерфляєм у Токіо. Спортсмен зупинив секундомір на позначці 23,10 секунд. Спортсмен не має можливості бути присутнім на заході у зв’язку зі зборами.

Отримує грошовий сертифікат на суму 11 тис грн

1.

Конарєва

Олена Леонідівна – мати спортсменки Конарєвої Поліни

Поліна Конарєва здобула срібну медаль на чемпіонаті Європи з пневматичної зброї  серед дорослих с дистанції 10 м. Чемпіонат проходив в хорватському Осієку. Спортсменка не має можливості бути присутньою на заході у зв’язку зі зборами.

Отримує грошовий сертифікат на суму 13 тис грн

1.

Булавіна

Мая Федотівна – мати спортсменки Булавіної Руслани

Булавіна Руслана здобула бронзову медаль на Кубку Європи серед жінок з дзюдо у ваговій категорії +78 кг, який проходив у хорватському місті Дубровнік. Спортсменка не має можливості бути присутньою на заході у зв’язку зі зборами

У м. Дніпро працює 27 спортивних шкіл підпорядкованих управлінню спорту департаменту гуманітарної політики. З них 11 мають статус спеціалізованої школи олімпійського резерву.

У спортивних школах займається 11 837 учнів, З них -

кандидати у майстри спорту України – 443 чол;

майстер спорту України – 40 чол.;

майстер спорту України міжнародного класу – 4 чол.

246 вихованців входять до складу збірних команд України з видів спорту.

За 2019 рік  на всеукраїнських, європейських та міжнародних змаганнях нашими вихованцями було виборено 1778 медалей різного ґатунку:

- Чемпіонати України –  1603;

- Чемпіонати Європи – 34;

- Чемпіонати Світу – 15;

- міжнародні турніри та кубки - 126

В місті працює 60 федерації з видів спорту. З них 33 з олімпійських видів спорту, та 27 – з неолімпійських.

На сьогодні управлінням спорту департаменту гуманітарної політики спільно зі спортивними федераціями та ДЮСШ проведено:

• 12 змагань Міжнародного рівня з різних видів спорту;

• 33 змагання Всеукраїнського рівня;

• 248 міських чемпіонатів, кубків, турнірів, спортивних заходів з різних видів спорту.