Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності для розрахунку орендної плати що відбудеться 05.12.2019

ІНФОРМАЦІЯ
Департаменту по роботі з активами Дніпровської міської ради
про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності,
які будуть залучені для проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності для розрахунку орендної плати

- нежитлове приміщення загальною площею 63,7 кв.м, 1-й поверх, за адресою: м. Дніпро, вул. Савкіна, 2 (літ.А-9), н.п. №ІІ; балансоутримувач – КП «Бюро обліку майнових прав та діяльності з нерухомістю» Дніпропетровської міської ради.

- нежитлове приміщення загальною площею 12,6 кв.м, 1-й поверх, за адресою: м. Дніпро, пров. Парусний, 10 (літ.А-9); балансоутримувач – КП «Бюро обліку майнових прав та діяльності з нерухомістю» Дніпропетровської міської ради.

- нежитлова одноповерхова будівля загальною площею 287,6 кв.м, за адресою: м. Дніпро, просп. Свободи, 160А (літ.А-1, А`-1); балансоутримувач – КП «Бюро обліку майнових прав та діяльності з нерухомістю» Дніпропетровської міської ради.

- нежитлове приміщення загальною площею 198,7 кв.м, підвал, за адресою: м. Дніпро, просп. Олександра Поля, 102А (літА-5), н.п. №44; балансоутримувач – КП «Бюро обліку майнових прав та діяльності з нерухомістю» Дніпропетровської міської ради.

- нежитлові приміщення загальною площею 668,1 кв.м, 1-й та 2-й поверхи, за адресою: м. Дніпро, вул. Новоселівська 21 (літ.А-2); балансоутримувач – КП «Бюро обліку майнових прав та діяльності з нерухомістю» Дніпропетровської міської ради.

- нежитлове приміщення загальною площею 44,6 кв.м, цоколь, за адресою: м. Дніпро, вул. 20-річчя Перемоги, 8 (літ.А-5), н.п. №IV; балансоутримувач – КП «Бюро обліку майнових прав та діяльності з нерухомістю» Дніпропетровської міської ради.

- нежитлове приміщення загальною площею 99,83 кв.м, підвал, за адресою: м. Дніпро, вул. Алтайська, 51 (літ.А-4); балансоутримувач – КП «Бюро обліку майнових прав та діяльності з нерухомістю» Дніпропетровської міської ради.

- нежитлові приміщення загальною площею 235,2 кв.м, 1-й поверх, за адресою: м. Дніпро, бульвар Слави, 4а; балансоутримувач – КП «Бюро обліку майнових прав та діяльності з нерухомістю» Дніпропетровської міської ради.

- частина бетонного майданчика загальною площею 40,0 кв.м, за адресою: м. Дніпро, вул. Березинська, 60; балансоутримувач – КП «ЗООКОНТРОЛЬ» Дніпровської міської ради.

- нежитлове приміщення загальною площею 27,1 кв.м, 1-й поверх, за адресою: м. Дніпро, просп. Богдана Хмельницького, 19; балансоутримувач – КЗ «Міська клінічна лікарня №16» Дніпровської міської ради.

- нежитлове приміщення загальною площею 326,5 кв.м, цоколь, за адресою: м. Дніпро, вул. Макарова. 1Б (літ.А-9), н.п. №235; балансоутримувач – КП «Бюро обліку майнових прав та діяльності з нерухомістю» Дніпропетровської міської ради.

- нежитлове приміщення загальною площею 123,8 кв.м, 1-й поверх, за адресою: м. Дніпро, вул. Академіка Белелюбського, 1А; балансоутримувач – КП «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міської ради.

- нежитлове приміщення загальною площею 33,5 кв.м, 1-й поверх, за адресою: м. Дніпро, вул. Робоча, 3Г; балансоутримувач – КП «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міської ради.

- нежитлове приміщення загальною площею 80,9 кв.м, підвал, за адресою: м. Дніпро, просп. Гагаріна, 125; балансоутримувач – КВЖРЕП Жовтневого району Дніпровської міської ради.

Наявність об’єктів, що містять державну таємницю – немає.

Дата оцінки – протягом п’яти робочих днів з моменту оплати потенційним орендарем робіт з незалежної оцінки.

Вимогами до претендентів для участі у конкурсі є наявність: відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об’єкта; досвіду суб’єкта оціночної діяльності у проведенні оцінки майна, зокрема подібного майна; переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звітів про оцінку майна та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна.

Учасникам конкурсу потрібно подати конкурсну документацію, яка складається з конкурсної пропозиції та підтвердних документів.

До підтвердних документів належать: заява на участь у конкурсі (за встановленою формою); копія установчого документа претендента; копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку   майна; письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами; копії сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України; інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Претендент подає у запечатаному конверті пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт (у календарних днях).

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті. На конверті необхідно зробити відмітку: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності».

Документи приймаються у відділі діловодства та архівної роботи департаменту по роботі з активами Дніпровської міської ради за адресою: 49000, м. Дніпро, вул. Мечникова, 6, 2-й поверх, приймальня до 03.12.19 (включно) до 13.00.

Конкурс відбудеться в управлінні з питань комунальної власності департаменту по роботі з активами Дніпровської міської ради 05.12.2019 о 12.00 за адресою: 49000,м. Дніпро, вул. Мечникова, 6, 2-й поверх.

За додатковою інформацією звертатися по тел.: (056) 778 27 90.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.