Понад 150 дітей взяли участь у патріотичній грі «Котигорошко-2019», влаштованій до Дня Незалежності України

24 серпня до Дня Незалежності України у парку Шевченка провели дитячу патріотичну гру «Котигорошко-2019». Організатори - управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради спільно з комунальним закладом «Дитячо-молодіжний центр «ЛІДЕР». 

«Цей захід святковий, це – подарунок нашій країні на день народження від маленьких дніпрян. Дитяча патріотична гра «Котигорошко» - це культурно-розважальний захід, який проходить на міському рівні вже 5-й рік поспіль. Сьогодні він зібрав понад 150 маленьких учасників, які змагатимуться між собою у знанні українських традицій, нашої історії, кулінарії, домашнього господарства, народних танців і пісень – загалом усе те, що має знати і вміти молодий українець», - розповіла заступниця директора департаменту-начальниця управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Дар’я Біла.

Гра складається з квесту та розважально-концертної програми. Цього року для дітей підготували 20 локацій. Розпочався захід із урочистого відкриття, під час якого всіх привітав юний Котигорошко.

«Мені запропонували бути Котигорошком уперше і я одразу погодився, адже мені було цікаво спробувати себе у цій ролі. Я сьогодні привітав усі команди з початком гри, прочитав вірш про Україну та дав старт. Мені дуже подобається бути Котигорошком», -  поділився враженнями виконавець ролі Котигорошка Максим Шаповалов. 

Після представлення команд діти розпочали гру. Кожна команда обрала навмання 5 станцій, які вона має пройти та заробити бали. Одна зі станцій виглядала як схема для вишивання хрестиком українського віночка. Тут діти бралися за голку і вчилися вишивати хрестиком.

«Аби впоратися з цим завданням, дітям необхідно мати гарний настрій, впевненість у своїх силах та голку з кольоровою стрічкою. Маленькі учасники роблять у вишиванні перші кроки і в них це добре виходить.  Маю надію, що до кінця гри ми вишиємо цей орнамент», - розповіла педагогиня-організаторка Інна Ковальова.

Учасниця команди хореографічного колективу «Райдуга» Настя за голку узялася сама, хоча вишивати не вміє. 

«Я не вмію вишивати, але тут вирішила спробувати. Це цікаво, особливо побачити, який малюнок вийде потім. Мені подобається грати у цю гру», - розказала дівчинка.

Під час гри учасників підтримують батьки.

«Команда хореографічного колективу «Райдуга» бере участь у «Котигорошку» вже не перший рік. Їм дуже подобається і нам, батькам, теж. Я вважаю, що це так чудово через гру виховувати в дітей патріотизм, знання українських традицій, національних особливостей. А ще дітям дуже подобається вдягати вишиванки та віночки. Крім того вдома зараз мало хто вишиває або співає українські пісні, а тут діти роблять це із задоволенням. Тому ми вдячні організаторам та міській владі за влаштування цього заходу», - розповіла мама учасниці Діана.

Для гостей заходу підготували концертну програму, конкурси, подарунки, лаунж-зону для відпочинку, частування варениками. Після підрахунку балів команди отримали нагороди.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.