Погода

У Дніпрі офіційні міські пляжі готують до купального сезону

У Дніпрі триває підготовка офіційних пляжів до літнього сезону. Йдеться про пляжі на Монастирському острові, у парку Сагайдак та на житловому масиві Придніпровськ. Першого червня там офіційно розпочинається купальний сезон. Згадані пляжі нині перебувають на балансі комунального підприємства «Придніпровський парк», яке підпорядковується новоствореному департаменту парків і рекреації Дніпровської міської ради. Про це під час прямої телефонної лінії 29 травня повідомив директор департаменту Максим Музика.

Підготовчі роботи – це, серед іншого, прибирання території пляжів, дератизація, перевірка дна річки, підготовка душових і кабінок для перевдягання, питних фонтанчиків тощо.

«Головне – дотримання всіх санітарних норм, чергування рятувальників і медиків, а також забезпечення цих пляжів питною водою. Виникла деяка затримка з підготовчими роботами на пляжі на Монастирському острові, оскільки він разом із пляжем у парку Сагайдак лише тиждень тому був переданий на баланс комунального підприємства «Придніпровський парк». Але, незважаючи на це, докладаємо всіх зусиль, щоб на всіх трьох офіційних пляжах було все для безпечного відпочинку містян», – сказав Максим Музика.

Водночас представник мерії висловив сподівання на збільшення кількості офіційних пляжів у місті, насамперед, за рахунок прибережних ділянок на житлових масивах Кам’янський та Червоний Камінь. «Не йдеться про проведення комплексу робіт для надання цим пляжам статусу офіційних уже цього року. Але ці місця є першими серед потенційних офіційних зон для купання. Загалом, на мою думку, три офіційні пляжі для Дніпра – це мало, тому обов’язково над цим працюватимемо», – наголосив директор департаменту.

Також під час прямої телефонної лінії Максим Музика прокоментував зміну керівництва парків ім. Глоби та ім. Шевченка.

«Це рішення мера Бориса Філатова, яке він ухвалив через низку причин. Він уже запропонував обійняти посаду директора парку ім. Шевченка учаснику АТО, бойовому офіцеру Олександрові Буйволюку. Нині розглядаються кандидатури щодо парку Глоби, але остаточного рішення ще немає. З новими очільниками парків перш за все наводитимемо лад у торгівлі, а також розроблятимемо першочергові заходи для обслуговування та системного розвитку цих зон», – додав Максим Музика.

Нагадаємо, 22 травня депутати Дніпровської міської ради ухвалили рішення про створення департаменту парків і рекреації. Він опікуватиметься всіма міськими територіями відпочинку, зеленими зонами, скверами та пляжами. Нині вже є рішення про взяття на баланс департаменту 139 гектарів так званих безхазяйних зелених зон.