У Дніпрі нагородили переможців XVII Міського конкурсу виконавської майстерності «Музична веселка» у номінації «Струнно-смичкові інструменти»

У Дніпрі, у культурно-дозвіллєвому комплексі «Кайдацький», підбили підсумки XVII Міського відкритого конкурсу виконавської майстерності учнів шкіл естетичного виховання «Музична веселка» у номінації «Струнно-смичкові інструменти» та нагородили його переможців.

Цього року у згаданій категорії було представлено 33 колективи – це 240 учнів із 19 музичних шкіл міста. У кожній віковій категорії журі визначило переможців І, ІІ, ІІІ ступенів: 3 колективи стали лауреатами першого ступеня, 4 колективи – другого ступеня, 6 колективів – третього ступеня. Гран-прі отримав дует скрипалів – це вихованці дніпровської дитячої музичної школи № 6 ім. В. І. Скуратовського Діана Скороход і Майя Родь.

 «Цього року журі було приємно вражене високим рівнем майстерності конкурсантів. Переможці «Музичної веселки» матимуть честь представляти місто на обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах і фестивалях. Ці діти – музична еліта Дніпра, майбутні професіонали, які прославлятимуть місто на міжнародній арені», – сказав начальник управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Євген Хорошилов.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.