У Дніпровській міській раді підписали кредитний договір з ЄБРР щодо оновлення тролейбусного парку

У вівторок, 26 лютого, у Дніпровській міській раді підписали кредитний договір між комунальним підприємством «Дніпровський електротранспорт» і Європейським банком реконструкції та розвитку щодо оновлення тролейбусного парку. У рамках проекту передбачено придбання 44 тролейбусів з низькою підлогою, з них 32 матимуть систему автономного ходу не менше ніж 500 метрів, а 12 – запас автономного ходу не менше 12 км.

«Завдяки цим тролейбусам цього року ми плануємо запустити тролейбусний маршрут до ж/м Придніпровськ, подовжити маршрут до ж/м Перемога, а також збільшити інфраструктуру контактної мережі маршруту на ж/м Сонячний. Наразі до ж/м Сонячний ходять лише тролейбуси з автономним запасом ходу. Це вже другий етап розвитку електротранспорту у Дніпрі. Щороку ми розширюватимемо інфраструктуру комунального електротранспорту – це пріоритет міського голови Бориса Філатова. Плануємо, що через 2-3 роки електротранспорт складе серйозну конкуренцію приватним перевізникам», – зазначив заступник міського голови Михайло Лисенко.

Кредит надається на 12 років під гарантію міста. Загальна вартість проекту оновлення тролейбусного парку – 15 млн євро, з яких 13 млн євро – кредит ЄБРР (11,5 млн євро надасть банк, ще 1,5 млн євро – кошти Фонду чистих технологій), а решта – гроші міського бюджету.

«Ми дуже раді продовжити нашу співпрацю з Дніпром після проектів енергоефективності бюджетних будівель та добудови метрополітену. У нас гарний досвід роботи з містом. Завдяки цьому фінансуванню комунальне підприємство «Дніпровський електротранспорт» зможе суттєво оновити рухомий склад новими комфортними тролейбусами, подовжити маршрутну мережу і таким чином зробити ще один крок до того, щоб Дніпро був містом без околиць», – додав старший банкір, голова напрямку інфраструктури та енергетики в Україні ЄБРР Марк Магалецький.

«Ми дуже вдячні Дніпровській міській раді і Європейському банку реконструкції та розвитку за можливість модернізувати рухомий склад нашого комунального підприємства. Думаю, містянам буде комфортно пересуватися на нових тролейбусах, вони мають низьку підлогу та систему кондиціонування», – додав директор КП «Дніпровський електротранспорт» Володимир Кобець.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.