У Дніпрі відкрили оновлений кабінет невідкладної стоматологічної допомоги дорослим і дітям

13 лютого у Дніпрі, у стоматологічній поліклініці № 1, відкрили оновлений кабінет невідкладної допомоги. Відремонтоване приміщення оснастили новим сучасним стоматологічним обладнанням – із дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних вимог. Кабінет невідкладної допомоги працюватиме щоденно з 20:00 до 8:00, а в неділю та у святкові дні – цілодобово.

За словами в. о. головного лікаря стоматологічної поліклініки № 1 Марти Василишиної, після реорганізації стоматологій у згаданому кабінеті невідкладну допомогу надаватимуть усім мешканцям Дніпра – і дорослим, і дітям.

 «Цей кабінет працює у нашій поліклініці з 1977 року. З проведенням реорганізації стоматологій було вирішено його оновити, оскільки тепер прийматимемо тут і дітей. Зробили ремонт, оснастили сучасним стоматологічним обладнанням. У цьому кабінеті почергово працюватимуть три бригади фахівців у складі лікаря-стоматолога-хірурга, дитячого лікаря-стоматолога, медичної сестри та молодшої медичної сестри», – розповіла Марта Василишина.

 Зі свого боку заступник головного лікаря з медичної частини цієї поліклініки Олена Фетісова зазначила: кабінет невідкладної допомоги користується попитом, оскільки він єдиний у міських стоматологічних поліклініках.

«За рік у цьому кабінеті невідкладну стоматдопомогу надаємо близько 14 тис. містян, а з приєднанням дитячої стоматології кількість пацієнтів збільшиться. Кабінет розташований на першому поверсі – для зручності людей з обмеженими фізичними можливостями», – сказала Олена Фетісова.

 Водночас завідувач хірургічним відділенням Олександр Чередник додав: у кабінеті наявні всі необхідні медикаменти, матеріали, інструменти, які зберігаються у цілковитій стерильності. Для цього є спеціальна сучасна бактерицидна камера.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.