У Дніпрі відбувся забіг до Дня закоханих – Run for love

10 лютого у Дніпрі, у парку ім. Глоби, відбувся легкоатлетичний забіг до Дня закоханих – Run for love. Це щорічний захід. Цього року його у рамках програми Бориса Філатова «Дніпро – спортивна столиця» вже вдруге влаштувала Громадська організація «Старт Дніпро» за підтримки Федерації легкої атлетики м. Дніпра та області та Дніпровської міської ради. 

«Run for love – це традиційний захід, який ми присвячуємо Дню закоханих. Ми завжди запрошуємо бігти всіх, не лише пари. У нас є забіги на різні смаки: індивідуальні, сімейні і, звичайно ж, парні. Такі заходи – це не просто змагання, а й можливість отримати задоволення від спорту, чудово провести свій вихідний та відзначити свято в абсолютно небанальний спосіб», – зазначила президент Федерації легкої атлетики Дніпропетровської області та м. Дніпра Марина Філатова.    

До забігу приєдналося понад 100 учасників, зокрема 40 пар з Дніпра, Києва, Запоріжжя, Нікополя, Львова, Кривого Рогу. Для них підготували дистанції у 3 км, 6 км та квест-забіг на 1,5 км. Серед учасників були не лише сімейні пари, а й спортсмени-любителі та просто друзі. 

Марія і Олександра – учениці 8 класу, біг – їхнє спільне захоплення.

«Ми вирішили бігти разом, адже ми обидві закохані у біг. Удвох легше та веселіше долати дистанцію. Ми так навіть дружнішими стаємо», – розповіли дівчата.

Сімейна пара Олена та Ігор Росол із Нікополя вдруге приїздить до Дніпра, щоб пробігти дистанції для закоханих.  

«У минулому році діти нам зробили подарунок – участь у забігу для закоханих. Тоді ми вперше виїхали з Нікополя на змагання. У цьому році навіть питань не було – зібралися та й поїхали. Ми вже 16 років разом, але бігом захопилися лише рік тому, тепер це наша спільна справа», – розповіли Олена та Ігор. 

За словами начальника управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олександра Осипова, такі заходи для міста є корисними, оскільки вони популяризують здоровий спосіб життя та показують, як можна корисно та весело проводити вихідні й свята. До того ж, цього року організатори влаштували розважальну програму для учасників.

«Ми хочемо, щоб нашим бігунам було весело, тому сьогоднішній забіг я б назвала спортивно-розважальним заходом. Адже після бігу учасники у спеціальному приміщенні можуть зробити пропозицію своїй половинці, відразу розписатися, відзначити «бігове весілля» та сфотографуватися. Також для спортсменів організовано гру під назвою «Хто зверху, або Хто швидший». У ній хлопці та дівчата, представники спортивних товариств Дніпра, змагатимуться в ерудиції», – розповіла виконавчий директор громадської організації «Старт Дніпро» Світлана Ліщинська.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.