У міськраді Дніпра оголосили нову чергу аукціонів ProZorro.Sale для визначення операторів парковок

Комунальне підприємство «Міськавтопарк» Дніпровської міської ради оголосило ще 5 аукціонів на право організації та експлуатації майданчиків для паркування. Торги проводять на базі системи ProZorro.Sale.
На електронний аукціон виставлено майданчики за адресами:
- вул. Гоголя, біля буд. № 12 (https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2018-12-06-000019-3);
- вул. Березинська, в районі буд. № 7 (https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2018-12-06-000017-3);
- вул. Воскресенська (вул. Леніна), в районі буд. № 26 на вул. Старокозацькій (вул. Комсомольській) (https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2018-12-06-000019-3) ;

- вул. Комбрига Петрова, в районі буд. № 5 (https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2018-12-06-000018-3);

- вул. Миколи Міхновського (вул. Щербини), в районі буд. № 8 (https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2018-12-06-000021-3).


Після жовтневих торгів, які мерія Дніпра однією з перших в Україні провела через електронний ресурс, надходження до міського бюджету зросли у понад двічі. За результатами попередньої черги аукціонів на право обслуговування майданчиків для паркування було визначено переможців за всіма позиціями. Наразі погоджуються умови договорів з переможцями.

Крім цього, майданчики для паркування у центральній частині Дніпра, щодо яких конкурс було проведено до впровадження системи ProZorro, наразі облаштовують відповідно до вимог чинного законодавства. Зокрема, там встановлюють паркомати. Станом на 6 грудня у Дніпрі функціонує 94 паркомати. Це найбільша кількість в Україні. Для порівняння, у Києві працює 53 паркомати, в Одесі – 44, у Львові – 45, у Херсоні – 17, у Харкові – 0.

Наразі лише два міста в Україні визначають операторів майданчиків для паркування через систему ProZorro.Sale. Це – Київ та Дніпро. У столиці оголошувалося 19 аукціонів, з яких успішно були завершені лише 7. Решта або не відбулися через відсутність учасників, або були скасовані організатором.
У Дніпрі було оголошено 23 аукціони, успішно завершено 16 (без урахування аукціонів останньої черги).

Отже, Дніпро є лідером серед міст України у впровадженні нових інструментів забезпечення прозорості у сфері паркування транспортних засобів.

Для операторів, які хочуть взяти участь у торгах, у міськраді працює консультаційна телефонна лінія: (056) 791 16 46. Також за роз’ясненнями можна звернутися, надіславши листа на електронну адресу: [email protected] За перебігом аукціонів можна буде стежити на офіційному веб-сайті КП «Міськавтопарк». 

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.