У Дніпрі демонтують незаконні МАФи попри опір порушників

17 липня у Дніпрі, на вулиці Бердянській, 1, демонтували 28 незаконно розміщених тимчасових споруд. Кіоски знесли на підставі відповідного рішення виконкому Дніпровської міської ради № 636 від 05.07.2018 через відсутність необхідних дозвільних документів на їхнє розміщення.

За словами юриста департаменту правового забезпечення міськради Наталії Дикої, у власників демонтованих МАФів не було одного з основних документів на законне розміщення тимчасових споруд. Йдеться про паспорт-прив’язку,  який видається  Головним архітектурно-планувальним управлінням міськради. За сім днів власникам вручили приписи на самовільне звільнення території. Вони їх проігнорували, але усі кіоски звільнили від товару.

Під час демонтажу МАФів невідомі молодики чинили опір комунальникам та співробітникам муніципальної варти, яка охороняла проведення відповідних робіт. Порушники жбурляли каміння, використовували бити та палили шини. На відповідну ситуацію відреагувала поліція.

Начальник відділу тимчасових споруд інспекції з питань благоустрою міськради Володимир Трегубов пояснив, що містяни, які проживають поруч, постійно скаржилися на постійний бруд, сморід та шум. Тому з власниками МАФів було розірвано договори, які раніше були укладені з КП «Благоустрій міста».

Після демонтажу кіосків територію очистять від сміття. Також планується провести благоустрій скверу, який знаходиться поруч із місцем колишнього розміщення кіосків.

Загалом із початку року у Дніпрі демонтовано понад 100 незаконних тимчасових споруд.  

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.