Дніпро вперше представили на найбільшій у світі туристичній виставці ITB BERLIN-2018

7-11 березня в Берліні пройшла найбільша у світі туристична виставка ITB-2018, на якій вперше представили Дніпро як місто цілорічного відвідування.

«За основну мету нашої участі у виставці ми ставили популяризацію Дніпра як міста цілорічного відвідування. Це допоможе нам підвищити упізнаваність  Дніпра у світі, залучити додатковий потік туристів, розширити співпрацю з іншими країнами та містами. Ми привезли на ITB BERLIN-2018 багато цікавих та різноманітних промоматеріалів, включно з новим відеороликом, які якнайкраще презентують наше місто. Чимало гостей уперше відкрили для себе Дніпро і з цікавістю дізналися про місця та події, які варто відвідати у нашому місті», – розповіла керівник туристичного напрямку «Агентства розвитку Дніпра» Анна Колєда.

Під час виставки був презентований проморолик «Дніпро – місто інвестицій», який розробили «Агентство розвитку Дніпра» та КП «Дніпровська міська студія телебачення».

«Головний акцент у ролику – на економічно-інвестиційний потенціал міста. Адже залучення інвесторів, економічне зростання – ті комплексні завдання, які ставить міський голова Борис Філатов. Упевнений, що цей продукт (англійською та українською мовами) стане у пригоді для висвітлення можливостей міста на внутрішній та міжнародній арені, під час економічних форумів та зустрічей наших інвестделегацій», – наголосив директор «Агентства розвитку Дніпра» Володимир Панченко.

Масштаби виставки ITB BERLIN-2018 вражають: 25 павільйонів, 3 поверхи, 10 тис. експонентів, 23 тис. делегатів конференції, 50 тис. приватних відвідувачів, 115 тис. фахівців.

«Одночасно у 5 павільйонах була дуже насичена програма, де м. Дніпро також було в тренді! Так, на панелі «Транспортні системи на переломному етапі – технологічні стрибки та революційні засоби транспорту» спікер Дірк Алборн (Dirk Ahlborn), головний виконавчий директор в Hyperloop Transportation Technologies, запевнив, що перший прототип Hyperloop буде готовий вже влітку цього року», – додала Анна Колєда.

За словами керівниці туристичного напрямку «Агентства розвитку Дніпра», національний стенд України був майданчиком не лише для професійного нетворкінгу. Справжньою його родзинкою стала Українська вечірка з частуванням стравами української кухні, музикою і сюрпризами.
«Це не випадково, адже 2018 рік оголошено роком гастрономічного туризму.
Ідей та пропозицій безліч. Тож іще до початку туристичної виставки UITT в Києві, в якій 28-30 березня цього року Дніпро також братиме участь, проведемо низку зустрічей із фахівцями», – додала Анна Колєда.

Цього року разом з Дніпром у ITB BERLIN-2018 брали участь Київ, Одеса, Львів, Харків, Чернівці, Івано-Франківськ та 22 туристичні компанії. Об’єднаний Національний стенд України був найбільшим за останні роки і сягнув 110 кв. м.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.