Борис Філатов обговорив із мешканцями Авіаторського перспективи відбудови селища

24 листопада міський голова Дніпра Борис Філатов вирушив з інспекційною поїздкою до селища Авіаторське, яке віднедавна повернулося до територіального складу міста. Селище Авіаторське розташоване у 14 км від Дніпра – на південь від житлового масиву Тополя і на захід – від Старих Кодак.


В управлінні області воно було близько 20 років. Люди скаржаться: вже тривалий час вони почувалися поза увагою з боку чиновників, а їхнє містечко простоювало та потрохи гинуло. Тутешнє господарство – це захаращені будинки, а також дороги та мережі освітлення, що навіть не мають балансоутримувача.


Під час візиту до Авіаторського мер розповів, які проблеми містечка буде вирішено найближчим часом. На зустрічі з мешканцями Авіаторського також був присутній народний депутат Андрій Денисенко.


Борис Філатов наголосив: швидко розв'язати проблеми, за які ніхто не брався десятиліттями, буде непросто, однак у мерії готують для цього комплексну стратегію.


«Оберіть ініціативну групу, яка представлятиме інтереси Авіаторського у мерії. Фінансування ми закладемо на наступний рік, та це не означає, що всі проблеми вдасться вирішити у найближчі місяці. Питаннями селища не займалися десятиліттями. Подібну ситуацію ми спостерігали також у інших віддалених районах міста – Таромському, Краснопіллі та Мирному. Вирішення цих проблем – це моя програма «Місто без околиць», – зазначив мер Дніпра.


Проблемних питань у мешканців Авіаторського багато. Їх вирішуватимуть поступово. Так, мережу вуличного освітлення в Авіаторському місто візьме на свій баланс. Для цього підготують відповідні рішення сесії. Відремонтувати ліхтарі планують у другій половині 2018 року.


Єдину у містечку дорогу, що має назву «Аеродромна», візьмуть на баланс за фактом виявлення. Решта доріг є внутрішньоквартальними. Також у перші місяці нового року у Авіаторському проведуть інвентаризацію мереж і споруд каналізації. Крім того, ремонтуватимуть покрівлю 22 житлових будинків, що перейшли до комунальної власності Дніпра. Оновлюватимуть і під'їзди. Загалом орієнтовна вартість першочергових ремонтних робіт сягає 24,7 млн грн.


Як відомо, документ про передачу селища з відання Дніпропетровської області до територіальної громади Дніпра Борис Філатов підписав 21 листопада. Над вирішенням питання команда мера працювала майже 2 роки.


За передачу Авіаторського на баланс міста має проголосувати також і Верховна Рада. Мер Дніпра Борис Філатов обіцяв особисто сприяти цьому процесу.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.