Комунальне підприємство «Муніципальна поліція» Дніпровської міської ради

Основна діяльність:


27 липня 2016 року рішенням сесії Дніпровської міської ради VII скликання (рішення від 27.07.2016 № 42/2) було прийнято:
1. Зміна найменування комунального підприємства з «Комунальне підприємство «Муніципальна гвардія» Дніпровської міської ради» на «Комунальне підприємство «Муніципальна поліція» Дніпровської міської ради»;
2. Затвердження Статуту Комунального підприємства «Муніципальна поліція» Дніпровської міської ради» у новій редакції.

Основними завданнями КП «Муніципальна поліція» Дніпровської міської ради - є забезпечення в межах, визначених законодавством, прав членів територіальної громади в сфері благоустрою та громадського порядку; формування у мешканців міста активної громадської позиції щодо збереження довкілля, об’єктів та елементів благоустрою; забезпечення чіткого виконання суб’єктами господарювання та громадянами обов’язків у сфері благоустрою та громадського порядку; створення належних умов для виконання рішень міської ради та її виконавчих органів; забезпечення захисту майнових прав територіальної громади міста.

Директор:
Ткаченко Андрій Іванович

Адреса: м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, буд. 75.
Телефон: 746-13-06

Графік роботи:

Адміністративно-технічний персонал понеділок - п'ятниця 09:00 - 18:00
Відділи охорони, диспетчера позмінно цілодобово

Звіт про пророблену работу


1. З березня 2016 року (ще до зміни найменування та затвердження нового Статуту) почалось пішохідне патрулювання пр. Мира. Під час одного з патрулювань, співробітниками комунального підприємства «Муніципальна поліція» Дніпровської міської ради було виявлено та передано до Індустріального відділення поліції факт незаконного викрадення дерев «туя».
2. Автопатрулювання: до моменту прийняття на баланс автомобілів – до 2 патрулів на добу. Протягом року кількість патрулів досягла до 4 на добу;
3. Забезпечення в межах, визначених законодавством, прав членів територіальної громади в сфері благоустрою та громадського порядку під час виконання рішень міської ради комунальними підприємствами «Благоустрій», «Міськавтопарк», «АТУ» у кількості від 10 до 60 охоронників на один захід.
4. Співробітники комунального підприємства «Муніципальна поліція» Дніпровської міської ради разом із співробітниками ювенальної поліції та пенітенціарної служби приймали участь в охороні громадського порядку у межах благодійної екскурсії для дітей, які знаходяться на обліку ювенальної поліції м. Дніпро.
5. Співробітники комунального підприємства «Муніципальна поліція» Дніпровської міської ради разом із співробітниками районних відділень поліції проводять регулярні профілактичні заходи по виявленню та проведенню роз’яснювальної роботи з підлітками, що помічені за вживанням тютюнових виробів та алкоголю.
6. За період з березня 2016р. по лютий 2017р. комунальне підприємство «Муніципальна поліція» Дніпровської міської ради залучалось до забезпечення охорони громадського порядку під час проведення наступних масових заходах:
- 9 травня;
- Останній дзвоник;
- День Незалежності України;
- Виступ гурту «Океан Ельзи»;
- День Повітряно - Десантних Військ;
- День міста;
- Eco marathon Dnipro 2016;
- Euro фан зона 2016;
- День Захисника України;
- Дні Японії;
- День Соборності України;
- Виставка Японсько-Китайської культури;
- Новорічні Свята;
- Різдвяні Свята;
- Водохреща та інші.

Поряд з цим 01 вересня 2016 року виконавчим комітетом Дніпропетровської міської ради було прийнято рішення (01.09.2016 № 368) у якому затверджено список посадових осіб, уповноважених складати протоколи про адміністративні правопорушення. У кінці вересня 2016 року новим рішенням виконавчого комітету (від 27.09.2016 №423) до рішення від 01.09.2016 № 368 були внесені зміни (Додаток 2.). Відповідно до рішення від 27.09.2016 №423 є список посадових осіб комунального підприємства «Муніципальна поліція» Дніпровської міської ради, які уповноважені складати протоколи про адміністративні правопорушення відносно правил благоустрою міста та правил торгівлі (Додаток 2., П. 14).

Для виконання даного рішення комунальне підприємство «Муніципальна поліція» Дніпровської міської ради проводить наступні заходи:
1. Щоденно здійснюються виїзди по території міста з метою виявлення і ліквідації стихійної торгівлі та незаконного продажу алкоголю і тютюнових виробів.
2. Для ефективної взаємодії у сфері протидії продажу не ліцензованих товарів, складено меморандум про співпрацю між комунальним підприємством «Муніципальна поліція» Дніпровської міської ради та Головним управлінням Державної фіскальної служби в Дніпропетровській області.

За результатами вжитих заходів за напрямом виявлення і ліквідації стихійної торгівлі та незаконного продажу алкоголю і тютюнових виробів:
- Виявлено 267 правопорушень передбачених Кодексом України про адміністративні правопорушення, а саме ст. 152 КупАП (порушення правил благоустрою), ст. 156 КупАП (порушення правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами), ст. 160 КупАП (торгівля з рук у невстановлених місцях);
- У період з 06.10.2016р. по 03.02.2017р. уповноваженими особами комунального підприємства «Муніципальна поліція» Дніпровської міської ради при взаємодії з представниками інших управлінь та правоохоронних органів складено:
  -141 протокол про адміністративне правопорушення передбачене ст. 152 КУпАП (порушення правил благоустрою);
  -64 протоколи про адміністративне правопорушення передбачене ст. 156 КУпАП (порушення правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами);
  -62 протоколи про адміністративне правопорушення передбачене ст. 160 КУпАП(торгівля з рук у невстановлених місцях).
- У період з 06.10.2016р. по 03.02.2017р.. уповноваженими особами комунального підприємства «Муніципальна поліція» Дніпровської міської ради при взаємодії з представниками інших управлінь та правоохоронних органів вилучено:
  - трикотажні вироби;
  - взуття;
  - компакт диски;
  - парфумерія;
  - побутова хімія;
  - ваги;
  - стартові пакети для телефонів;
  - канцелярські вироби;
  - алкогольні напої (близько 12000 пляшок);
  - 400літрів розливної горілки;
  - 26 пляшок по 5 літрів з пивом;
  - більше 1000 пачок тютюнових виробів.
- У період з 06.10.2016р. по 03.02.2017р. уповноваженими особами КП «Муніципальна поліція» ДМР при взаємодії з представниками інших управлінь та правоохоронних органів виявлено та закрито понад 70 місць для збуту та вживання на місці алкогольної продукції.

Підписка на розсилку Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.
Підписка на електронну газету Дніпровської міської ради
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner.
Дніпровська міська рада не несе відповідальності за роботу сервісу.